Urządzenie Lexmark X463

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: wtorek, 13, październik 2015

Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X463de posiada możliwość drukowania, kopiowania oraz skanowania z maksymalną szybkością 38 str./min. Jest ono dedykowane małym grupom roboczym. Wydruk pierwszej strony następuje po 6.5 s od włączenia urządzenia. Obsługę urządzenia ułatwia kolorowy ekran dotykowy.

Zestaw składa się z: drukarki Lexmark, tonera o wydajności do 7000 stron, bębna światłoczułego, płyty CD z oprogramowaniem oraz nakładki na panel sterowania w różnych językach. Do produktu dołączona jest również karta gwarancyjna, instrukcja obsługi oraz kabel zasilający. W zestawie nie ma kabli Ethernet, USB i Centronics.

Czytaj więcej...

Urządzenie Lexmark W820

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015

Urządzenie Lexmark W820 jest monochromatyczną drukarką laserową. Jej cechą szczególną jest możliwość drukowania na arkuszach o formacie A3. Drukarka tak umożliwia drukowanie z maksymalną prędkością 45 stron na minutę, przy czym prędkość wydruku pierwszej strony wynosi mniej niż 7 sekund. Możliwa rozdzielczość wydruków wynosi 1200 IQ, 300 x 300 dpi lub 600 x 600 dpi.

Czytaj więcej...

Urządzenie Xerox WorkCentre 6505

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015

Kolorowa wielofunkcyjna drukarka Xerox WorkCentre 6505 została stworzona z myślą o małych grupach, składających się z od dwóch do pięciu osób. W ramach swoich zadań realizuje operacje drukowania, kopiowania, skanowania, faksowania, a także wysyłania wiadomości do poczty e-mail.Drukowanie odbywa się z prędkością do 23 stron w przeciągu jednej minuty - zarówno w czerni, jak i kolorze.

Wyposażona została w bardzo wydajny proces o prędkości 533 MHz oraz 256 MB wbudowanej pamięci RAM.  Maksymalna rozdzielczość wydruku osiąga natomiast wartość 600 x 600 dpi

Czytaj więcej...

Urządzenie Xerox WorkCentre 3045

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015

Drukarka Xerox WorkCentre 3045 zapewnia druk w trybie monochromatycznym, z prędkością do 24 stron w przeciągu jednej minuty. Urządzenie wielofunkcyjne obsługuje także procesy kopiowania, skanowania oraz faksowania.
Maksymalna rozdzielczość w przypadku wydruku i skanowania wynosi 1200 x 1200 dpi. Toner do Xerox udostępniony w zestawie jest w stanie wydrukować do 700 stron. Drukarka wyposażona jest także w jeden port USB 2.0, interfejs 10/100BaseTX Ethernet, dzięki któremu możliwe jest udostępnianie urządzenia, a także w łączność bezprzewodową Wi-Fi.

Czytaj więcej...

Urządzenie Xerox WorkCentre 3225

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015

Monochromatyczna wielofunkcyjna drukarka Xerox WorkCentre 3225 zapewnia sterowanie za pośrednictwem bezprzewodowej sieci Wi-Fi. Realizuje funkcje drukowania, kopiowania, skanowania, skanowania, a także wysyłania wiadomości e-mail.

Prędkość drukowania osiąga wartość do 28 stron w przeciągu jednej minuty. Maksymalne dopuszczalne przez producenta obciążenie wynosi do 30 000 stron miesięcznie. W zestawie znajduje się toner do Xerox, którego żywotność wynosi 1500 stron. Wszelkie operacje wydruku realizowane są w maksymalnej rozdzielczości oscylującej w granicach od 600 x 600 dpi do 4800 x 600 dpi (rozdzielczość interpolowana).

Czytaj więcej...

Urządzenie Lexmark X740

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015

O tym, że drukarka jest potrzebna w biurze, nie trzeba nikomu przypominać. Jej obecność umożliwia prawidłowe funkcjonowanie na wielu etapach pracy biurowej. Kiedy psuje się drukarka działania są bardzo utrudnione. Z tego względu warto zainwestować w model sprawdzonej firmy, który będzie cechował się dużą niezawodnością i efektywnością. Jeżeli szukamy takiej drukarki, nasze potrzeby może spełnić drukarka Lexmark X740.

Jednorazowo można w niej pomieścić 4300 arkuszy, co znacznie usprawnia prace biurowe. W przypadku drukowania dużych partii materiału, konieczne byłoby bowiem ciągłe dokładanie papieru.

Czytaj więcej...


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.