Urządzenie Xerox WorkCentre 3045

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015 Drukuj Email

Drukarka Xerox WorkCentre 3045 zapewnia druk w trybie monochromatycznym, z prędkością do 24 stron w przeciągu jednej minuty. Urządzenie wielofunkcyjne obsługuje także procesy kopiowania, skanowania oraz faksowania.
Maksymalna rozdzielczość w przypadku wydruku i skanowania wynosi 1200 x 1200 dpi. Toner do Xerox udostępniony w zestawie jest w stanie wydrukować do 700 stron. Drukarka wyposażona jest także w jeden port USB 2.0, interfejs 10/100BaseTX Ethernet, dzięki któremu możliwe jest udostępnianie urządzenia, a także w łączność bezprzewodową Wi-Fi.

Model WorkCentre 3045 wykonuje operacje drukowania w oparciu o technologię Hi-Q LED, dzięki której możliwe jest nanoszenie na papier zaawansowanej grafiki. W dodatku toner do drukarki typu EA do prawidłowego funkcjonowania wymaga zdecydowanie niższej temperatury niż w przypadku tradycyjnych produktów, co związane jest z dodatkową oszczędnością energii.

Skanowanie przeprowadzane jest do plików w formacie PDF, TIFF bądź JPEG. Możliwe jest również skanowanie do pamięci USB. W przypadku faksowania, operacje realizowane są z prędkością 33,6 Kb/s. Sterowanie drukarką odbywa się z poziomu wbudowanego wyświetlacza LCD oraz za pośrednictwem sieci Wi-Fi.

Pracę ułatwia wydajny procesor o prędkości 300 MHz oraz 128 MB wbudowanej pamięci RAM. Urządzenie współpracuje z komputerami osobistymi, funkcjonującymi w oparciu o systemy operacyjne rodziny Microsoft Windows oraz Macintosh.

Niezawodność i wysoka jakość przy zachowaniu oszczędnego i ekologicznego charakteru pracy - to największe atuty Xerox WorkCentre 3045. Zastosowanie zaawansowanych technologii sprawiło, iż urządzenie to bardzo dobrze spełnia swoje funkcje w warunkach intensywnej i zróżnicowanej pracy.

Odsłony: 2136


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.