Urządzenie Xerox WorkCentre 3225

Xerox WorkCentre 3225Monochromatyczna wielofunkcyjna drukarka Xerox WorkCentre 3225 zapewnia sterowanie za pośrednictwem bezprzewodowej sieci Wi-Fi. Realizuje funkcje drukowania, kopiowania, skanowania, skanowania, a także wysyłania wiadomości e-mail.

Prędkość drukowania osiąga wartość do 28 stron w przeciągu jednej minuty. Maksymalne dopuszczalne przez producenta obciążenie wynosi do 30 000 stron miesięcznie. W zestawie znajduje się toner do Xerox, którego żywotność wynosi 1500 stron. Wszelkie operacje wydruku realizowane są w maksymalnej rozdzielczości oscylującej w granicach od 600 x 600 dpi do 4800 x 600 dpi (rozdzielczość interpolowana).

Możliwość drukowania dwustronnego, procesor o prędkości 600 MHz, 256 MB wbudowanej pamięci RAM, tryb oszczędzania energii, a także wydajny toner do drukarki Earth Smarth zapewniają sprawne działanie z uwzględnieniem maksymalnej redukcji wszelkich kosztów eksploatacyjnych.

Urządzenie wyposażone jest także w zaawansowane funkcje zabezpieczające, które między innymi chronią prywatne dane, a także odbiór faksu, który może być wykonany dopiero po zalogowaniu się na konto użytkownika. Sterowanie drukarką może odbywać się ręcznie, za pomocą sieci bezprzewodowej, dzięki funkcji Wi-Fi Direct, a także z poziomu urządzeń mobilnych, takich jak telefony komórkowe i tablety.

Skanowanie odbywa się zarówno w kolorze, jak i w czerni. Możliwe jest także wykonanie skanu bezpośrednio do wiadomości e-mail, nie korzystając przy tym z komputera.

Szerokie możliwości urządzeń wielofunkcyjnych są obecnie cenione w sposób szczególny. Zapewniają one bowiem realizację wielu zadań na najwyższym poziomie. Wydajny procesor, funkcje ochronne, a także możliwość sterowania zdalnego sprawiają, że WorkCentre 3225 będzie wymarzonym wyborem dla każdego.

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych drukarkami i urządzeniami drukującymi użytkowanymi w domach i firmach. Chcielibyśmy przybliżyć godne uwagi urządzenia dostępne na rynku i zapoznać się z opiniami ich użytkowników.

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia w użytkowaniu drukarek i chcieliby Państwo się nim podzielić z innymi - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukarkach.info