Urządzenie Lexmark X463

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: wtorek, 13, październik 2015 Drukuj Email

Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X463de posiada możliwość drukowania, kopiowania oraz skanowania z maksymalną szybkością 38 str./min. Jest ono dedykowane małym grupom roboczym. Wydruk pierwszej strony następuje po 6.5 s od włączenia urządzenia. Obsługę urządzenia ułatwia kolorowy ekran dotykowy.

Zestaw składa się z: drukarki Lexmark, tonera o wydajności do 7000 stron, bębna światłoczułego, płyty CD z oprogramowaniem oraz nakładki na panel sterowania w różnych językach. Do produktu dołączona jest również karta gwarancyjna, instrukcja obsługi oraz kabel zasilający. W zestawie nie ma kabli Ethernet, USB i Centronics.

Działanie urządzenia opiera się na wykorzystaniu technologii laserowej monochromatycznej. Posiada ono funkcję skanowania w kolorze oraz wbudowany moduł druku dwustronnego. Skanowanie może odbywać się przy wykorzystaniu podajnika automatycznego, co znacznie ułatwia proces obsługi urządzenia.

Drukarka Lexmark działa poprawnie z komputerami pracującymi na systemach Apple, Windows, Novell, Unix oraz Linux, a także na kilku innych. Posiada ona odbiornik papieru na 150 arkuszy i tacę wejściową na 250 arkuszy. Maksymalnie mogą być w niej zamontowane 3 podajniki papieru. Obsługuje ona nośniki takie jak: karton, koperty, etykiety papierowe, folie przezroczyste oraz zwykły papier. Obszar za druku obejmuje obszar 4 mm od każdej krawędzi nośnika.

Urządzenie posiada 12-miesięczna gwarancję. Zaleca się, by jego maksymalny miesięczny cykl pracy nie przekraczał 80 000 stron. Optymalna praca urządzenia Lexmark jest obliczona na 2000-10000 stron miesięcznie.

Odsłony: 2491


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.