oDrukowaniu.info - czyli przewodnik dla tych, co drukują.

Jak planujemy kupić drukarkę, to musimy przygotować się na dość długie poszukiwania. Na rynku jest wiele modeli, jedne lepsze, drugie gorsze, więc ciężko zdecydować się na taką, która będzie idealnie nam pasować. A jak dodamy do tego zakup tuszu, który przecież potrafi być bardzo drogi, to mamy obraz całości zagadnienia. Na szczęście nie jesteśmy sami, bo z pomocą przychodzą takie serwisy jak oDrukowaniu.info.

Czytaj więcej...

Katun - zamienniki z tradycjami i doświadczeniem

Katun - zamienniki z tradycjami i doświadczeniemDrukarka - chociaż została wynaleziona ponad 300 lat temu, do dziś cieszy się dużą popularnością i spełnia ważną rolę w wielu dziedzinach przemysłu. Ponadto niemal każdy z nas posiada swoją drukarkę w domu, stosowaną na prywatny użytek.

Jednym z najważniejszych i najczęściej wymienianych elementów drukarki jest tusz czy w przypadku drukarek laserowych toner. Tajemnicą nie jest, że oryginalne tonery są bardzo drogie, przez co ludzie szukają tańszych a zarazem dobrych zamienników.

Czytaj więcej...

ActiveJet

ActiveJetDynamicznie rozwijający się rynek rozwiązań technologicznych sprawił, że przeznaczenie urządzeń drukujących znacząco się zmieniło. Dziś używane są ona na wiele różnych sposobów (nie tylko stacjonarnie), dlatego muszą być w stanie sprostać wszystkim wymaganiom. Kluczową rolę odgrywają zwłaszcza tusze i tonery, których produkcją firma ActiveJet zajmuje się od 2002 roku.

Czytaj więcej...

JetWorld - marka przyjazna właścicielom drukarek

JetWorld - marka przyjazna właścicielom drukarekMarka JetWorld jest coraz bardziej rozpoznawany na rynku polskim producentem nowych i regenerowanych tonerów i tuszy do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Firma w ciągu ponad 10 lat działalności zdobyła liczne grono zadowolonych klientów i ugruntowaną pozycję na rynku. Co ważne, jej oferta jest stale rozszerzana o nowe JetWorld tonery, które mogą być wykorzystywane nawet w najnowszych modelach drukarek HP, Canon czy Brother.

Czytaj więcej...

ASARTO - markowe zamienniki tonerów i tuszu

ASARTO - markowe zamienniki tonerów i tuszuRynek akcesoriów eksploatacyjnych do różnego rodzaju drukarek jest niezwykle zróżnicowany. Wciąż jednak ceniona jest przede wszystkim jakość wykonania produktów, ich niezawodność, a także gwarancja solidności. Wszystkie te kryteria spełnia marka Asarto, która działa od 2012 roku.

Pierwszorzędna oferta

Czytaj więcej...

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych drukarkami i urządzeniami drukującymi użytkowanymi w domach i firmach. Chcielibyśmy przybliżyć godne uwagi urządzenia dostępne na rynku i zapoznać się z opiniami ich użytkowników.

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia w użytkowaniu drukarek i chcieliby Państwo się nim podzielić z innymi - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukarkach.info