oDrukowaniu.info - czyli przewodnik dla tych, co drukują.

Kategoria: Producenci Opublikowano: wtorek, 15, listopad 2016

Jak planujemy kupić drukarkę, to musimy przygotować się na dość długie poszukiwania. Na rynku jest wiele modeli, jedne lepsze, drugie gorsze, więc ciężko zdecydować się na taką, która będzie idealnie nam pasować. A jak dodamy do tego zakup tuszu, który przecież potrafi być bardzo drogi, to mamy obraz całości zagadnienia. Na szczęście nie jesteśmy sami, bo z pomocą przychodzą takie serwisy jak oDrukowaniu.info.

Czytaj więcej...

Katun - zamienniki z tradycjami i doświadczeniem

Kategoria: Producenci Opublikowano: poniedziałek, 19, październik 2015

Drukarka - chociaż została wynaleziona ponad 300 lat temu, do dziś cieszy się dużą popularnością i spełnia ważną rolę w wielu dziedzinach przemysłu. Ponadto niemal każdy z nas posiada swoją drukarkę w domu, stosowaną na prywatny użytek.
Jednym z najważniejszych i najczęściej wymienianych elementów drukarki jest tusz czy w przypadku drukarek laserowych toner. Tajemnicą nie jest, że oryginalne tonery są bardzo drogie, przez co ludzie szukają tańszych a zarazem dobrych zamienników.

Czytaj więcej...

JetWorld - marka przyjazna właścicielom drukarek

Kategoria: Producenci Opublikowano: środa, 14, październik 2015

Marka JetWorld jest coraz bardziej rozpoznawany na rynku polskim producentem nowych i regenerowanych tonerów i tuszy do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Firma w ciągu ponad 10 lat działalności zdobyła liczne grono zadowolonych klientów i ugruntowaną pozycję na rynku. Co ważne, jej oferta jest stale rozszerzana o nowe JetWorld tonery, które mogą być wykorzystywane nawet w najnowszych modelach drukarek HP, Canon czy Brother.

Czytaj więcej...

ActiveJet

Kategoria: Producenci Opublikowano: wtorek, 06, październik 2015

Dynamicznie rozwijający się rynek rozwiązań technologicznych sprawił, że przeznaczenie urządzeń drukujących znacząco się zmieniło. Dziś używane są ona na wiele różnych sposobów (nie tylko stacjonarnie), dlatego muszą być w stanie sprostać wszystkim wymaganiom. Kluczową rolę odgrywają zwłaszcza tusze i tonery, których produkcją firma ActiveJet zajmuje się od 2002 roku.

Czytaj więcej...

ASARTO - markowe zamienniki tonerów i tuszu

Kategoria: Producenci Opublikowano: wtorek, 06, październik 2015

Rynek akcesoriów eksploatacyjnych do różnego rodzaju drukarek jest niezwykle zróżnicowany. Wciąż jednak ceniona jest przede wszystkim jakość wykonania produktów, ich niezawodność, a także gwarancja solidności. Wszystkie te kryteria spełnia marka Asarto, która działa od 2012 roku.

Pierwszorzędna oferta

Czytaj więcej...


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.