Urządzenie Xerox WorkCentre 6505

Kolorowa wielofunkcyjna drukarka Xerox WorkCentre 6505 została stworzona z myślą o małych grupach, składających się z od dwóch do pięciu osób. W ramach swoich zadań realizuje operacje drukowania, kopiowania, skanowania, faksowania, a także wysyłania wiadomości do poczty e-mail.Drukowanie odbywa się z prędkością do 23 stron w przeciągu jednej minuty - zarówno w czerni, jak i kolorze

Wyposażona została w bardzo wydajny proces o prędkości 533 MHz oraz 256 MB wbudowanej pamięci RAM.  Maksymalna rozdzielczość wydruku osiąga natomiast wartość 600 x 600 dpi.

W zestawie, obok oprogramowania, dokumentacji, kabla fax, a także przewodu zasilającego, znajduje się również toner do Xerox w odmianie czarnej i kolorowej. Umożliwia on wydrukowanie nawet do 1000 stron. Wysoka jakość wydruku dokumentów oraz zaawansowanej grafiki możliwa jest dzięki zastosowaniu technologii True Adobe® PostScript® 3™.

Zróżnicowane są także operacje skanowania. Mogą one zostać wykonane sieciowo, do poczty e-mail, pamięci USB bądź w ramach wykorzystania bezpośredniego skanowania do aplikacji. Faksowanie może być natomiast realizowane za pośrednictwem sieci LAN. Kopiarka zaś posiada między innymi funkcje kopiowania dowodu tożsamości, wielu obrazów obok siebie oraz automatycznego dopasowania.

Za sprawą technologii, jaką wykorzystuje toner do drukarki Xerox EA, pobierana jest znacznie mniejsza ilość energii w porównaniu do standardowych urządzeń. Sterowanie drukarką odbywa się za pośrednictwem ekranu LCD oraz przez wbudowany serwer CentreWare IS, który zapewnia administrację poprzez przeglądarkę komputera.

Szerokie spektrum możliwości Xerox WorkCentre 6505 sprawiają, że jest ono w stanie wykonać mnóstwo zaawansowanych operacji w bardzo krótkim czasie. Z pewnością z aprobatą przyjęte zostaną również systemy oszczędności pobieranej energii.

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych drukarkami i urządzeniami drukującymi użytkowanymi w domach i firmach. Chcielibyśmy przybliżyć godne uwagi urządzenia dostępne na rynku i zapoznać się z opiniami ich użytkowników.

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia w użytkowaniu drukarek i chcieliby Państwo się nim podzielić z innymi - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukarkach.info