Drukarka HP LaserJet Pro M12w

Drukarka HP LaserJet Pro M12w Drukarka HP LaserJet  Pro M12w to jedno z urządzeń laserowych firmy HP, które w ostatnim czasie pojawiły się na rynku, dla odbiorców poszukujących kompaktowych drukarek o podstawowych funkcjach z możliwością wydruku bezprzewodowego.

Czytaj więcej...

Drukarka Brother HL-1122

Drukarka Brother HL-1122W ostatnim czasie w sprzedaży pojawiły się nowe czrano-białe drukarki laserowe Brother HL-1122 WE. Jest to bardzo ciekawe urządzenie dla użytkowników domowych oraz małych biur. Drukarka jest przystosowana do pracy w sieci bezprzewodowej Wi-Fi, oferuje wysoką prędkość wydruku i niewielkie rozmiary.

Czytaj więcej...

Drukarka Lexmark T620

Lexmark T620Drukarka Lexmark T620 jest urządzeniem laserowym monochromatycznym, które umożliwia wydruk z maksymalną prędkością 28 stron na minutę. Czas wydruku pierwszej strony wynosi mniej niż 10 sekund.

Urządzenie współpracuje z systemami operacyjnymi MAC OS X na urządzeniach Apple, Citrix MetaFrame, Linux, Microsoft Windows, Novell, Unix oraz z innymi.

Czytaj więcej...

Drukarka Lexmark W850n

Prezentowany model Lexmark W850n łączy wydruki najlepszej jakości z dużą wydajnością. W wielu branżach szczególnie dużą wagę przykłada się do jakości wydruków. Niekiedy drukowana na co dzień grafika jest bardzo wysokiej jakości, i żeby nie stracić tego efektu stosuje się wysokiej jakości urządzenia drukujące. Druk cyfrowy spełnia tu swoją role znacznie lepiej niż druk atramentowy. Powyższy model oferuje nam możliwość

Czytaj więcej...

Drukarka Lexmark MS810

Drukarka Lexmark MS810Jeżeli zależy Ci, żeby Twoja firma funkcjonowała bardzo sprawnie, nie zapomnij o profesjonalnych sprzęcie do drukowania. Warto zdawać sobie sprawę jak dużo czasu marnujemy co dzień na takie drobiazgi jak oczekiwanie na wydruk. W skali dnia ten czas może nie wydawać się wielki, za to w skali miesiąca jest to już pokaźna chwila, którą z pewnością nasi pracownicy mogliby lepiej zagospodarować. Drukarka Lexmark MS810 jest sposobem na rozwiązanie naszych problemów z organizacją czasu.

Czytaj więcej...

Drukarka Lexmark C740

Drukarka Lexmark C740Nie ma wątpliwości co do tego, że drukarka jest potrzebna w każdym biurze. Jest to sprzęt niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania naszej firmy, dlatego jego zakup powinniśmy dokładnie przemyśleć. Zanim kupimy drukarkę zadajmy sobie pytanie co będziemy za jej pomocą drukować, a także ile materiałów będzie nam potrzebnych. Nie bez znaczenia jest także czas, który gra kluczową rolę w funkcjonowaniu firmy.

Drukarka Lexmark C740 - model dla dużego biura.

Czytaj więcej...

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych drukarkami i urządzeniami drukującymi użytkowanymi w domach i firmach. Chcielibyśmy przybliżyć godne uwagi urządzenia dostępne na rynku i zapoznać się z opiniami ich użytkowników.

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia w użytkowaniu drukarek i chcieliby Państwo się nim podzielić z innymi - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukarkach.info