Drukarka HP LaserJet Pro M12w

Kategoria: Drukarki Opublikowano: czwartek, 17, listopad 2016

Drukarka HP LaserJet  Pro M12w to jedno z urządzeń laserowych firmy HP, które w ostatnim czasie pojawiły się na rynku, dla odbiorców poszukujących kompaktowych drukarek o podstawowych funkcjach z możliwością wydruku bezprzewodowego.

Najmniejsza bezprzewodowa drukarka laserowa HP LaserJet Pro M12w przeznaczona do drukowania czarno-białych dokumentów z różnych urządzeń mobilnych posiada wbudowaną kartę Wi-Fi 802.11b/g/n.

Czytaj więcej...

Drukarka Brother HL-1122

Kategoria: Drukarki Opublikowano: czwartek, 04, sierpień 2016

W ostatnim czasie w sprzedaży pojawiły się nowe czrano-białe drukarki laserowe Brother HL-1122 WE. Jest to bardzo ciekawe urządzenie dla użytkowników domowych oraz małych biur. Drukarka jest przystosowana do pracy w sieci bezprzewodowej Wi-Fi, oferuje wysoką prędkość wydruku i niewielkie rozmiary.

Drukarka Brother HL-1022WE oferuje prędkość wydruku 20 stron na minutę. Pierwsza wydrukowana strona z urządzenia pojawia się po 10 sekundach od jego włączenia. Drukarka jest wyposażona standardowo w podajnik na 150 arkuszy.

Czytaj więcej...

Drukarka Lexmark T620

Kategoria: Drukarki Opublikowano: wtorek, 13, październik 2015

Drukarka Lexmark T620 jest urządzeniem laserowym monochromatycznym, które umożliwia wydruk z maksymalną prędkością 28 stron na minutę. Czas wydruku pierwszej strony wynosi mniej niż 10 sekund.

Urządzenie współpracuje z systemami operacyjnymi MAC OS X na urządzeniach Apple, Citrix MetaFrame, Linux, Microsoft Windows, Novell, Unix oraz z innymi.

Czytaj więcej...

Drukarka Lexmark W850n

Kategoria: Drukarki Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015

Prezentowany model Lexmark W850n łączy wydruki najlepszej jakości z dużą wydajnością. W wielu branżach szczególnie dużą wagę przykłada się do jakości wydruków. Niekiedy drukowana na co dzień grafika jest bardzo wysokiej jakości, i żeby nie stracić tego efektu stosuje się wysokiej jakości urządzenia drukujące. Druk cyfrowy spełnia tu swoją role znacznie lepiej niż druk atramentowy. Powyższy model oferuje nam możliwość wykonywania wysokiej jakości wydruków na formacie A3.

Czytaj więcej...

Drukarka Lexmark MS810

Kategoria: Drukarki Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015

Jeżeli zależy Ci, żeby Twoja firma funkcjonowała bardzo sprawnie, nie zapomnij o profesjonalnych sprzęcie do drukowania. Warto zdawać sobie sprawę jak dużo czasu marnujemy co dzień na takie drobiazgi jak oczekiwanie na wydruk. W skali dnia ten czas może nie wydawać się wielki, za to w skali miesiąca jest to już pokaźna chwila, którą z pewnością nasi pracownicy mogliby lepiej zagospodarować. Drukarka Lexmark MS810 jest sposobem na rozwiązanie naszych problemów z organizacją czasu.

Drukarka ma pojemność sięgającą 4400 arkuszy, co umożliwia dług czas drukowania bez dokładania papieru. Drukuje aż 70 stron na minutę, a na pierwszą stronę musimy czekać jedynie 4 sekundy.

Czytaj więcej...

Drukarka Lexmark C740

Kategoria: Drukarki Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015

Nie ma wątpliwości co do tego, że drukarka jest potrzebna w każdym biurze. Jest to sprzęt niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania naszej firmy, dlatego jego zakup powinniśmy dokładnie przemyśleć. Zanim kupimy drukarkę zadajmy sobie pytanie co będziemy za jej pomocą drukować, a także ile materiałów będzie nam potrzebnych. Nie bez znaczenia jest także czas, który gra kluczową rolę w funkcjonowaniu firmy.

Dzięki temu modelowy drukarki nasza firma jest w stanie wydrukować nawet 10000 stron miesięcznie, co jest imponującym wynikiem. W ciągu minuty jesteśmy w stanie wydrukować 35 arkuszy, przy czym na pierwszy wydruk czekamy 9 sekund.

Czytaj więcej...


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.