Urządzenie Lexmark W820

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015 Drukuj Email

Urządzenie Lexmark W820 jest monochromatyczną drukarką laserową. Jej cechą szczególną jest możliwość drukowania na arkuszach o formacie A3. Drukarka tak umożliwia drukowanie z maksymalną prędkością 45 stron na minutę, przy czym prędkość wydruku pierwszej strony wynosi mniej niż 7 sekund. Możliwa rozdzielczość wydruków wynosi 1200 IQ, 300 x 300 dpi lub 600 x 600 dpi.

Urządzenie współpracuje z systemami operacyjnymi Apple, Linux, Microsoft Windows, Citrix MetaFrame, Novell, UNIX oraz innymi. Umożliwia ono obsługę papieru w podajniku uniwersalnym na 35 arkuszy, na dwóch tacach dodatkowych na 500 arkuszy oraz korzystanie z odbiornika dokumentów na 500 arkuszy. Urządzenie Lexmark może być też wyposażone w podajnik kopert. Standardowo posiada ono moduł druku dwustronnego.

Drukarka Lexmark W820 posiada opcję wykańczania dokumentów. Obsługuje ona nośniki takie jak: karton, etykiety, koperty, zwykły papier, folie przeźroczyste i karty indeksowane o dużej gramaturze wynoszącej nawet do 163 g/m2. Obszar zadruku dokumentów wynosi 4 mm od górnej, dolnej, prawej i lewej krawędzi nośnika.

Wykorzystywane w urządzeniu materiały eksploatacyjne pozwalają na wydrukowanie nawet 30 tysięcy stron dokumentów. Drukarka cechuje się także bardzo cichą pracą - w trybie spoczynku hałas związany z obecnością urządzenia w pomieszczeniu wynosi jedynie 33 dB, a podczas drukowania kształtuje się on na poziomie 54 dB, sprawiając, że praca z urządzeniem nie jest męczącą dla człowieka.

Drukarka posiada 12-miesięczną gwarancję producenta.

Odsłony: 1909


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.