ORINK - Nowa jakość wydruku

Kategoria: Producenci Opublikowano: piątek, 02, październik 2015 Drukuj Email

Szukasz znakomitych tonerów do swojej drukarki? Jeśli tak, tonery Orink są specjalnie dla Ciebie! Firma Orink powstała w Chinach dziewiętnaście lat temu i od tego czasu pełni wiodącą rolę w przemyśle drukarskim. Posiada fabrykę w Korei Północnej o wielkości 45 tysięcy metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 2000 pracowników. Oprócz tonerów ta chińska spółka specjalizuje się w wytworze m.in. papieru i atramentów..

Teraz przyjrzymy się sposobie pracy tego konsorcjum. Charakteryzuje się ono precyzją, szybkością, a także wysokimi technologiami użytymi w procesie produkcji. Panuje tam idealna współpraca na linii zespołu technologicznego i badawczego. Umożliwia to dostarczenie owoców współpracy chętnym konsumentom. W Orinku istnieje także grupa inżynierów, która uzupełnia działania zespołu technologicznego oraz badawczego. Szuka ciągle nowych rozwiązań, zajmując się ponadto likwidacją problemów na drodze dostarczenia materiału do klientów. Korzysta przy tym z innowacyjnych działań co jest celem firmy? Kierownictwo firmy ORINK nie ukrywa, że chce coraz bardziej opanować światowy rynek. W Chinach cieszą się ogromną renomą.

Orink posiada kilka certyfikatów umożliwiających działanie w aktualnych warunkach. Najważniejsze z nich to: ISO 9001:2008 (potwierdzenie znakomitej pracy całego pionu odpowiedzialnego za jakość) oraz STMC przyznawany po przejściu szkolenia z zakresu procesu wytwarzania tuszów do drukarek. Możemy jeszcze wymienić ROHS, co świadczy o braku szkodliwości dla środowiska.

A jakie są Orink opinie? Wystarczy spojrzeć na datę powstania firmy – 1996 rok. Przez te wszystkie lata zatrudnione osoby nabrały ogromnej wiedzy i doświadczenia z zakresu powstawania akcesoriów do drukarek, a także zasad rynku drukarskiego. Przyznane certyfikaty potwierdzają, że firma jest przyjazna konsumentom, środowisku, a przede wszystkim pracownikom (ponad 2000 zatrudnionych!). Większa rekomendacja chyba nie jest konieczna.

Tonery Orink są przyszłością rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych  do drukarek ? Skorzystaj z nich, a potwierdzisz te słowa.

 

 

Toner ORINK kupisz w dobrych sklepach internetowych takich jak:

Odsłony: 5893


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.