ASARTO - markowe zamienniki tonerów i tuszu

Kategoria: Producenci Opublikowano: wtorek, 06, październik 2015 Drukuj Email

Rynek akcesoriów eksploatacyjnych do różnego rodzaju drukarek jest niezwykle zróżnicowany. Wciąż jednak ceniona jest przede wszystkim jakość wykonania produktów, ich niezawodność, a także gwarancja solidności. Wszystkie te kryteria spełnia marka Asarto, która działa od 2012 roku.

Pierwszorzędna oferta

Specjalizuje się ona przede wszystkim w produkcji wkładów atramentowych i laserowych, choć w jej ofercie znajdują się również folie do faksów termotransferowych i drukarek igłowych.

Asarto tonery to przede wszystkim niebywała wydajność i efektywność działania, które to zostały potwierdzone przez wiele nagród i certyfikatów, jakie omawiana marka otrzymuje od początku swojego funkcjonowania na rynku. Oceny ekspertów potwierdzają nastawienie firmy na spełnianie oczekiwań szerokiego grona konsumentów.

Spośród wszystkich otrzymanych nagród, wyróżnić należy przede wszystkim "Laur Konsumenta" w kategorii Odkrycie Roku, którym to produkty marki zostały wyróżnione w roku 2013. Wszelkie kontrole jakości potwierdzają ich wysoki poziom, czego efektem są także liczne certyfikaty.

Gwarancja jakości

Asarto opinie formułowane są także na podstawie niezwykle korzystnych dla klienta warunków gwarancyjnych. Należy podkreślić, że wszystkie marki  Asarto tusze i tonery marki objęte są gwarancją dożywotnią. W przypadku wspomnianych taśm wynosi ona natomiast 24 miesiące.

Wszelkie kwestie związane z procedurą gwarancyjną są klarowne i jasne, co tylko potwierdza jakość marki.

Tonery i tusze marki ASARTO dostępne są w sprzedaży w dobrych sklepach internetowych.

 

 

Rekomendowane sklepy internetowe:

Odsłony: 3414


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.