JetWorld - marka przyjazna właścicielom drukarek

Kategoria: Producenci Opublikowano: środa, 14, październik 2015 Drukuj Email

Marka JetWorld jest coraz bardziej rozpoznawany na rynku polskim producentem nowych i regenerowanych tonerów i tuszy do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Firma w ciągu ponad 10 lat działalności zdobyła liczne grono zadowolonych klientów i ugruntowaną pozycję na rynku. Co ważne, jej oferta jest stale rozszerzana o nowe JetWorld tonery, które mogą być wykorzystywane nawet w najnowszych modelach drukarek HP, Canon czy Brother.

Zachęcające ceny i dobra  jakość wydruku

Obecnie w części domów i biur można spotkać zamienniki JetWorld - opinie o ich niezawodności są jednak tylko jednym z powodów, dla których są one tak często wybierane. Dla większości ich użytkowników kluczową rolę odgrywa bowiem niska cena, znacznie atrakcyjniejsza od ceny tonerów oryginalnych oraz od zamienników innych marek. Użytkownicy oczekują dzisiaj dobrej i sprawdzonej jakości za rozsądną cenę co oferują tusze i tonery marki JetWorld.

Właściciel marki JetWorld nie dopuszcza, by na rynek zostały wypuszczone produkty, które nie przejdą dokładnych testów, które są przeprowadzane w polskim laboratorium tej marki. Produkty, której są kierowane do sprzedaży muszą przejść testy jakościowe i wydajnościowe aby nie sprawiay niemiłych niespodzianek ich przyszłym użytkownikom.

Cześć tonerów i tuszy tej marki posiada zwiększoną wydajnością w stosunku do produktów oferowanych przez producentów sprzętu oraz  do zamienników produkowanych przez inne firmy przy zachowaniu pełnej kompatybilności z drukarkami do których są dedykowane. Np. zamiennik toneru HP 85A marki JetWorld jest dostępny w wersji o wydajności 3.100 stron - przy standardowej wydajności toneru oryginalnego 1.600 stron (A4 przy 5% pokrycia strony). Nie wspomnę tutaj już o kolosalnej różnicy w cenie po między tymi produktami i wynikającymi z tego wymiernymi oszczędnościami. Takich przykładów w ofercie tej marki jest znacznie, znacznie więcej.

Szeroka oferta produktów

Firma nie zajmuje się jedynie oferowaniem tonerów i tuszy, ale również bębnów światłoczułych do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych, folii do faxów oraz taśm barwiących do drukarek igłowych. Należy także zaznaczyć, iż oferta tej marki oprócz produktów bardzo popularnych do popularnych drukarek oferuje także zamienniki do rzadkich urządzeń, oraz takich, które nie dawno weszły do sprzedaży. Niejednokrotnie zamienniki JetWorld są jako pierwsze wprowadzane na rynek dla danego modelu urządzenia i są dostępna jako jedyne - zamienniki innych marek są czasami nie do kupienia.

Gdzie je można kupić ?

Zamienniki JetWorld tonery i tusze są do kupienia coraz częściej w sklepach komputerowych i punktach z materiałami eksploatacyjnymi. Z zakresem dostępności oferty w tych placówkach bywa różnie. Natomiast pełna oferta oraz dobre ceny na produkty tej marki są dostępne w dobrych, specjalistycznych sklepach interentowych jak np. ProfiBiuro.pl

Cóż należy trzymać kciuki, aby właściciel marki JetWorld dbał jak dotychczas o jakość swoich zamienników i  wprowadzał na bieżąco nowe produkty wraz lub niewiele później po pojawieniu się nowych modeli sprzętu drukującego a ich użytkownikom będzie się spokojnie i taniej drukowało i ich grono z pewnością będzie się szybko powiększało.

 

 

Odsłony: 6896


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.