ActiveJet

Kategoria: Producenci Opublikowano: wtorek, 06, październik 2015 Drukuj Email

Dynamicznie rozwijający się rynek rozwiązań technologicznych sprawił, że przeznaczenie urządzeń drukujących znacząco się zmieniło. Dziś używane są ona na wiele różnych sposobów (nie tylko stacjonarnie), dlatego muszą być w stanie sprostać wszystkim wymaganiom. Kluczową rolę odgrywają zwłaszcza tusze i tonery, których produkcją firma ActiveJet zajmuje się od 2002 roku.

Europejska marka

Niezwykle rozbudowane zaplecze, a także nastawienie na produkcję nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań sprawiło, że firma osiągnęła mocną pozycję zarówno w Polsce, jak i całej Europie.

ActiveJet tusze i tonery charakteryzują się przede wszystkim jakością i solidnością wykonania. Dbałość firmy o swoje produkty został potwierdzony przez wiele certyfikatów i nagród, spośród których wymienić należy przede wszystkim często przyznawane Laury Konsumenta, a także pierwsze lokaty w wielu testach prestiżowych magazynów komputerowych.

Marka ActiveJet sprzedaje swoje produkty w większości europejskich krajów. Są one w sposób odpowiedni dostosowane do zagranicznych rynków, czego dowodem są wielojęzyczne opakowania i międzynarodowe oznaczenia.

Należne uznanie

ActiveJet sklep jest gwarantem zachowania najwyższej jakości oferowanych produktów. W procesie ich przygotowywania stosowane są sprawdzone materiały, które charakteryzują się przede wszystkim solidnością i wytrzymałością.

Wszystko to sprawia, że oferowane przez markę tusze i tonery cieszą się niesłabnącym uznaniem.

Renomowane tusze i tonery marki ActiveJet dostępne są m. innymi w renomowanych sklepach internetowych:

 

 

Rekomendowane sklepy oferujące produkty ActiveJet:

Odsłony: 3390


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.