ActiveJet

Dynamicznie rozwijający się rynek rozwiązań technologicznych sprawił, że przeznaczenie urządzeń drukujących znacząco się zmieniło. Dziś używane są ona na wiele różnych sposobów (nie tylko stacjonarnie), dlatego muszą być w stanie sprostać wszystkim wymaganiom. Kluczową rolę odgrywają zwłaszcza tusze i tonery, których produkcją firma ActiveJet zajmuje się od 2002 roku.

Europejska marka

Niezwykle rozbudowane zaplecze, a także nastawienie na produkcję nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań sprawiło, że firma osiągnęła mocną pozycję zarówno w Polsce, jak i całej Europie.

ActiveJet tusze i tonery charakteryzują się przede wszystkim jakością i solidnością wykonania. Dbałość firmy o swoje produkty został potwierdzony przez wiele certyfikatów i nagród, spośród których wymienić należy przede wszystkim często przyznawane Laury Konsumenta, a także pierwsze lokaty w wielu testach prestiżowych magazynów komputerowych.

Marka ActiveJet sprzedaje swoje produkty w większości europejskich krajów. Są one w sposób odpowiedni dostosowane do zagranicznych rynków, czego dowodem są wielojęzyczne opakowania i międzynarodowe oznaczenia.

Należne uznanie

ActiveJet sklep jest gwarantem zachowania najwyższej jakości oferowanych produktów. W procesie ich przygotowywania stosowane są sprawdzone materiały, które charakteryzują się przede wszystkim solidnością i wytrzymałością.

Wszystko to sprawia, że oferowane przez markę tusze i tonery cieszą się niesłabnącym uznaniem.

Renomowane tusze i tonery marki ActiveJet dostępne są m. innymi w renomowanych sklepach internetowych:

Rekomendowane sklepy oferujące produkty ActiveJet:

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych drukarkami i urządzeniami drukującymi użytkowanymi w domach i firmach. Chcielibyśmy przybliżyć godne uwagi urządzenia dostępne na rynku i zapoznać się z opiniami ich użytkowników.

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia w użytkowaniu drukarek i chcieliby Państwo się nim podzielić z innymi - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukarkach.info