Katun - zamienniki z tradycjami i doświadczeniem

Kategoria: Producenci Opublikowano: poniedziałek, 19, październik 2015 Drukuj Email

Drukarka - chociaż została wynaleziona ponad 300 lat temu, do dziś cieszy się dużą popularnością i spełnia ważną rolę w wielu dziedzinach przemysłu. Ponadto niemal każdy z nas posiada swoją drukarkę w domu, stosowaną na prywatny użytek.
Jednym z najważniejszych i najczęściej wymienianych elementów drukarki jest tusz czy w przypadku drukarek laserowych toner. Tajemnicą nie jest, że oryginalne tonery są bardzo drogie, przez co ludzie szukają tańszych a zarazem dobrych zamienników.

 

Dlaczego warto wybrać produkty firmy Katun?

Firma Katun zajmuje się drukiem już od wielu lat. Zdobyte doświadczenie pozwala zagwarantować najwyższą jakość produktów. Oferta tuszów do drukarek i tonerów jest u nas bardzo szeroka - w sprzedaży posiadamy tonery do ponad 1000 różnych drukarek i kopiarek.

Oprócz regenerowanych tonerów w ofercie firmy znajdują się także zupełnie nowe produkty. Oferta obejmuje także bębny oraz proszek do tonerów.

Katun wprowadza na rynek produkty najwyższej jakości. Na szczególną uwagę zasługują tusze i tonery dedykowane do drukarek i kopiarek kolorowych. Umożliwiają one uzyskanie wydruków o niespotykanej nigdzie indziej jakości kolorów.

Katun to także wsparcie techniczne na każdym kroku - jeśli zakupiłeś u nas produkt, na pewno nie zostaniesz z nim wystawiony do wiatru jeśli pójdzie coś nie tak. Nasi specjaliści chętnie ci pomogą.

Kilka faktów o firmie - liczby mówią same za siebie

Każdy toner Katun produkowany jest z dbałością o najmniejsze detale. Troszczymy się nie tylko o wysoka jakość samego produktu, lecz także o inne aspekty. Bardzo ważna jest dla nas troska o środowisko - dlatego przestrzegamy najwyższych standardów już od początku istnienia firmy. Branża drukarek rozwija się bardzo szybko, a każdego dnia pojawiają się na świecie nowe produkty. Aby za tym nadążyć, nasi pracownicy badają trendy i wprowadzają na rynek tonery do nowych drukarek tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

Decydując się na współpracę z firmą Katun, wybierasz wysokiej jakości produkty w bardzo rozsądnych cenach, a wsparcie techniczne dostajesz gratis.

Tonery i inne materiały eksploatacyjne marki KATUN można kupić w dobrych sklepach internetowych.

Odsłony: 3488


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.