Drukarka Lexmark T620

Kategoria: Drukarki Opublikowano: wtorek, 13, październik 2015 Drukuj Email

Drukarka Lexmark T620 jest urządzeniem laserowym monochromatycznym, które umożliwia wydruk z maksymalną prędkością 28 stron na minutę. Czas wydruku pierwszej strony wynosi mniej niż 10 sekund.

Urządzenie współpracuje z systemami operacyjnymi MAC OS X na urządzeniach Apple, Citrix MetaFrame, Linux, Microsoft Windows, Novell, Unix oraz z innymi.

Umożliwia ono korzystanie zarówno z tacy uniwersalnej na 100 arkuszy papieru, jak i z tac o podwyższonej wydajności do 500 arkuszy. Drukarka posiada też odbiornik papieru na 500 arkuszy.

Drukarka Lexmark obsługuje wydruki na kartonie, naklejkach Dual Web, kopertach, etykietach zintegrowanych, etykietach papierowych, zwykłym papierze oraz na foliach przeźroczystych. Maksymalny obszar zadruku nośnika wynosi 4,2 mm od górnych, dolnych, prawych i lewych krawędzi do wewnątrz wydruku.

Urządzenie to charakteryzuje się bardzo prostą obsługą i jest kierowane do niewielkich przedsiębiorstw, które nie korzystają często z opcji drukowania wielu dokumentów jednocześnie. Wydajność materiałów eksploatacyjnych współdziałających z urządzeniem wynosi: 10000-30000 stron w przypadku kaset z tonerem oraz 10000 stron w przypadku dostarczanej z urządzeniem kasety zwrotnej.

Drukarka Lexmark cechuje się też niskim hałasem podczas pracy urządzenia. W stanie spoczynku urządzenie wydaje z siebie dźwięki na poziomie 30 dB, a podczas drukowania poziom hałasu rośnie jedynie do 51 dB, nie powodując dyskomfortu u użytkowników drukarki. Drukarka posiada 12-miesięczną gwarancję.

Odsłony: 2817


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.