Drukarka Brother HL-1122

Kategoria: Drukarki Opublikowano: czwartek, 04, sierpień 2016 Drukuj Email

W ostatnim czasie w sprzedaży pojawiły się nowe czrano-białe drukarki laserowe Brother HL-1122 WE. Jest to bardzo ciekawe urządzenie dla użytkowników domowych oraz małych biur. Drukarka jest przystosowana do pracy w sieci bezprzewodowej Wi-Fi, oferuje wysoką prędkość wydruku i niewielkie rozmiary.

Drukarka Brother HL-1022WE oferuje prędkość wydruku 20 stron na minutę. Pierwsza wydrukowana strona z urządzenia pojawia się po 10 sekundach od jego włączenia. Drukarka jest wyposażona standardowo w podajnik na 150 arkuszy.

 Oczywiście oprócz możliwości korzystania z bezprzewodowej współpracy z komputerem lub smartfonem, istnieje możliwość podłączenia urządzenia za pośrednictwem złącza USB 2.0.

To ekonomiczne urządzenie oferuje możliwość wydruku w rozdzielczości HQ1200 (2400 x 600dpi).

W urządzeniu zastosowano oddzielny moduł bębna oraz kasetę z tonerem. Toner Brother TN-1090 posiada wydajność 1.500 stron (przy 5% pokrycia strony) natomiast beben DR-1090 należy wymieniać w tym urządzeniu po 15.000 stron dokonanych wydruków. W przypadku bębnów są już dostępne bardzo dobrej jakości zamienniki. Zapewne za jakiś czas pojawia się także w sprzedaży zamienniki tonerów, co jeszcze dodatkowo pozwoli obniżyć koszy wydruków dokonywanych na tym urządzeniu.

Odsłony: 3431


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.