Drukarka Lexmark W850n

Kategoria: Drukarki Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015 Drukuj Email

Prezentowany model Lexmark W850n łączy wydruki najlepszej jakości z dużą wydajnością. W wielu branżach szczególnie dużą wagę przykłada się do jakości wydruków. Niekiedy drukowana na co dzień grafika jest bardzo wysokiej jakości, i żeby nie stracić tego efektu stosuje się wysokiej jakości urządzenia drukujące. Druk cyfrowy spełnia tu swoją role znacznie lepiej niż druk atramentowy. Powyższy model oferuje nam możliwość wykonywania wysokiej jakości wydruków na formacie A3.

Ogromna szybkość drukowania, bo sięgająca aż 50 stron na minutę sprawia, że drukarka znajdzie zastosowanie w biurach, gdzie oprócz jakości, liczy się również szybkość wykonywanych zadań. Do drukarki można zakupić zamiennik Lexmark, lub oryginalny toner do Lexmark.

Dużą zaletą modelu jest jego łatwość w obsłudze, czyli  cecha, która szczególnie ceniona jest w biurach. Drukarka zastała zaprojektowana w taki sposób, żeby nikt nie miał problemów z jej obsługą, nawet jeżeli robi to pierwszy raz. Interfejs jest intuicyjny, dlatego wystarczy jedynie chwila uwagi, żeby prawidłowo dokonać zlecenia wydruków. Bardzo cenną możliwością jest zlecanie wydruków z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Stosując te urządzenia, nie musimy znajdować się w pobliżu drukarki, żeby móc zlecić drukowanie.

Drukarki laserowe są coraz częściej stosowane w biurach. Ich stałe ulepszanie sprawia, że znacznie wysuwają się przed konkurencję. Możliwości doskonałej jakości wydruku sprawiają, że korzysta z nich wiele firm należących do różnych branż.

Odsłony: 2495


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.