Drukarka HP LaserJet Pro M12w

Kategoria: Drukarki Opublikowano: czwartek, 17, listopad 2016 Drukuj Email

Drukarka HP LaserJet  Pro M12w to jedno z urządzeń laserowych firmy HP, które w ostatnim czasie pojawiły się na rynku, dla odbiorców poszukujących kompaktowych drukarek o podstawowych funkcjach z możliwością wydruku bezprzewodowego.

Najmniejsza bezprzewodowa drukarka laserowa HP LaserJet Pro M12w przeznaczona do drukowania czarno-białych dokumentów z różnych urządzeń mobilnych posiada wbudowaną kartę Wi-Fi 802.11b/g/n.

Model HP LaserJet Pro M12a posiada tylko interfejs Hi-Speed USB 2.0. Drukarka HP M12 pozwala na szybki wydruk pierwszej strony z trybu oszczędzania energii (Auto-Off) w zaledwie 9,2 s dzięki technologii Instant-on, druk kolejnych stron jest możliwy z maksymalna prędkością 18 stron na minutę. Można na niej drukować bezpośrednio z urządzeń mobilnych bez korzystania z sieci.

W drukarce HP LaserJet Pro M12 stosowane są tonery oznaczone jako kodem producenta CF279A - o standardowej wydajności oraz CF279X o zwiększonej wydajności. Dla użytkowników, dla których istotne są niskie koszty wydruków jest także dobra informacja, gdyż są już dostępne tonery alternatywne - zamiennik CF279A o wydajności 2.000 stron oraz zamiennik CF279X o wydajność 3.100 są już dostępne w sklepie internetowym ProfiBiuro.pl. Zamienniki tych tonerów marki JetWorld oferują dobrej jakości wydruki, do dobrym poziomie nasycenią czernią i dobrym poziomem odwzorowania odcini szarości. 

 

Odsłony: 3213


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.