Urządzenie Lexmark X740

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015 Drukuj Email

O tym, że drukarka jest potrzebna w biurze, nie trzeba nikomu przypominać. Jej obecność umożliwia prawidłowe funkcjonowanie na wielu etapach pracy biurowej. Kiedy psuje się drukarka działania są bardzo utrudnione. Z tego względu warto zainwestować w model sprawdzonej firmy, który będzie cechował się dużą niezawodnością i efektywnością. Jeżeli szukamy takiej drukarki, nasze potrzeby może spełnić drukarka Lexmark X740.

Jednorazowo można w niej pomieścić 4300 arkuszy, co znacznie usprawnia prace biurowe. W przypadku drukowania dużych partii materiału, konieczne byłoby bowiem ciągłe dokładanie papieru.

Drukarka niezastąpiona w biurach

W biurach stosuje się różnego rodzaju drukarki. Popularne są zarówno modele atramentowe, jak i cyfrowe. Przy czym drukarki cyfrowe zapewniają dużo lepszą jakość obrazu. Jeżeli zdecydujemy się na zakup drukarki cyfrowej, możemy od razu kupić toner do Lexmark, czy zamiennik Lexmark. Prezentowany model cechuje się jednak dużą wydajnością i z pewnością będzie pracował długie miesiące bez konieczności jakichkolwiek ingerencji.

Prezentowany model drukarki posiada dwurdzeniowy procesor 800 MHz i pamięć wynoszącą 512 MB. Drukarka jest bardzo pojemna.  W przypadku tego modelu nie jest to konieczne. Drukarka pracuje sama a pracownicy mogą się zająć innymi sprawami. Dodatkowym udogodnieniem jest tu funkcja drukowania z urządzeń mobilnych, takich jak tablety, czy smartfony. Jest to bardzo wygodne dla pracowników, którzy mogą zlecić wydruk, nawet jeżeli przebywają w innym miejscu.

Odsłony: 2752


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.