Urządzenie Lexmark CX310

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015 Drukuj Email

Jeżeli zależy nam na drukowaniu grafiki doskonałej jakości, powinniśmy zainwestować w odpowiednią drukarkę. Obecnie potrzeby wielu biur odnośnie sprzętu drukującego są zróżnicowane. Z jednej strony potrzebne są duże ilości dokumentów tekstowych, z drugiej natomiast istnieje potrzeba drukowania grafik.

Lexmark CX310 charakteryzują się dużą szybkością drukowania, kopiowania i skanowania. Modele CX410 posiadają możliwość faksowania.

Prezentowany model drukarki jest przeznaczony przede wszystkim do wykonywania kolorowych wydruków. Drukarki umożliwiają wierne odwzorowanie barw, w czym pomaga im system PANTONE.

Dzięki drukarkom z tej serii otrzymamy 32 strony z dobrej jakości grafiką w ciągu minuty. Na otrzymanie pierwszej strony z drukowanego pakietu będziemy musieli zaczekać dziesięć sekund.

Urządzenie wielofunkcyjne charakteryzuje się dobrymi parametrami, które umożliwiają jej efektywną pracę, nie tylko jeżeli chodzi o drukowanie grafiki. Cechy charakterystyczne serii to dwurdzeniowy procesor 800 MHz, a także pamięć o pojemności 2,56 GB. Przyjazny interfejs umożliwia intuicyjną obsługę urządzenia. Kolorowy dotykowy wyświetlacz bardzo usprawnia pracę z drukarką. Drukować możemy nie tylko przebywając na terenie biura. Prezentowane modele umożliwiają zlecenie wydruku z urządzeń mobilnych, co sprawia, że praca z tego typy drukarką jest bardzo efektywna.

Przy zakupie drukarki możemy od razu zainwestować w toner do Lexmark, a jeżeli chcemy zaoszczędzić, istnieje możliwość, żeby zakupić zamiennik Lexmark.

Odsłony: 1888


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.