Urządzenie HP LaserJet Pro M127 fw

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015 Drukuj Email

Drukarka wielofunkcyjna HP LaserJet Pro M127fw została wyposażona w niezwykle wydajny procesor o prędkości 600 MHz oraz 128 MB wbudowanej pamięci RAM. Sprawia to, że zapewnia szybką, skuteczną i bardzo wydajną pracę.

Urządzenie realizuje funkcję drukowania (także dwustronnego), kopiowania, skanowania i faksowania. Jednocześnie istnieje możliwość obsługi pełnej wielozadaniowości.

Drukowanie odbywa się w czerni, w przeciągu jednej minuty powstaje do 20 stron - pierwsza z nich tworzona jest w czasie krótszym niż 9,5 sekundy. Rozdzielczość druku osiąga maksymalne wartości do 600 x 600 dpi. Toner do drukarki umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy po podłączeniu. Papier obsługiwany jest przez podajnik o pojemności do 150 arkuszy i 10 kopert.

Skanowanie przeprowadzane jest w rozdzielczość do 1200 dpi, automatyczny podajnik skanera jest w stanie przyjąć 35 arkuszy. W przypadku oprogramowania Windows, urządzenie obsługuje formaty plików:  JPG, BMP, PDF, TIFF oraz PNG, natomiast w systemie Macintosh są to: TIFF, PNG, JPEG, JPEG-2000, PDF, PDF-Searchable, RTF i TXT.

Kopiarka umożliwia stworzenie do 20 kopii w przeciągu minuty, w rozdzielczość do 600 x 600 dpi. Faks natomiast wykonuje operacje z prędkością do 33,6 kb/s, w rozdzielczości do 300 x 300 dpi.

Sterowanie urządzeniem odbywa się z poziomu wbudowanego wyświetlacza bądź przy użyciu sieci Wi-Fi. Dzięki aplikacjom HP ePrint i Apple AirPrint, możliwe jest także drukowanie przy użyciu urządzeń mobilnych.

Wydajny toner do zadań specjalnych, ogromne spektrum dostępnych funkcji, a także jakość utrzymana na najwyższym możliwym poziomie sprawiają, że HP LaserJet Pro M127fw jest przeznaczona do użytku w pełni profesjonalnego. Wszelkie realizowane za jej pomocą projekty będą charakteryzowały się pełną dbałością o szczegóły.

W urządzeniu stosowany jest toner posiadający oznaczenie Producenta CF283A oferujący wydajność 1.500 stron. Dla oszczędnych dostępne są bardzo dobrej jakości zamienniki. I tak posiadając dobre jakości zamiennik CF283A wydrukujesz niemal tyle samo za 5 razy taniej. Warto ?

Odsłony: 1798


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.