Urządzenie HP Deskjet Ink Advantage 1515

Drukarka wielofunkcyjna HP Deskjet Ink Advantage 1515 realizuje operacje drukowania, kopiowania oraz skanowania.

Dzięki wydajnym podzespołom, prędkość druku osiąga wartość do 20 stron na minutę w czerni i do 16 w kolorze. Rozdzielczość w trybie monochromatycznym wynosi 600 x 600 dpi, natomiast w przypadku druku kolorowego oscyluje ona w granicach od 1200 dpi do 4800 x 1200 dpi (przy użyciu wybranych papierów fotograficznych HP). Toner do drukarki występuje w postaci czarnej i kolorowej. Wysoka jakość drukowania możliwa jest dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii termicznej HP Inkjet.

Urządzenie wyposażone jest w standardowy podajnik na 60 arkuszy, a także na 5 kopert. Odbiornik natomiast jest w stanie przyjąć do 25 arkuszy. Obsługiwany jest zarówno papier zwykły, fotograficzny, do drukarek atramentowych i broszur, jak i różnego rodzaju koperty, etykiety i karty okolicznościowe.

Operacje skanowania wykonywane są w rozdzielczości do 1200 dpi, w pikach o formacie JPEG, TIFF, PDF, BMP lub PNG. Kopiowanie osiąga maksymalną rozdzielczość do 600 x 300, obsługując funkcję automatycznego powiększania. Urządzenie współpracuje z systemami operacyjnymi z rodziny Microsoft Windows oraz Macintosh.

Toner dołączony do zestawu zapewnia natychmiastowe rozpoczęcie pracy po podłączeniu. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować wszelkie możliwe projekty od razu.

Dzięki technologii termicznej, wszelkie powstałe wydruki charakteryzują się niebywałą jakością tekstu, a także wyrazistością i dokładnością barw, co zaś sprawia, że możemy w pełni wykorzystać możliwości różnych programów graficznych.

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych drukarkami i urządzeniami drukującymi użytkowanymi w domach i firmach. Chcielibyśmy przybliżyć godne uwagi urządzenia dostępne na rynku i zapoznać się z opiniami ich użytkowników.

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia w użytkowaniu drukarek i chcieliby Państwo się nim podzielić z innymi - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukarkach.info