Urządzenie HP Deskjet Ink Advantage 1515

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015 Drukuj Email

Drukarka wielofunkcyjna HP Deskjet Ink Advantage 1515 realizuje operacje drukowania, kopiowania oraz skanowania.

Dzięki wydajnym podzespołom, prędkość druku osiąga wartość do 20 stron na minutę w czerni i do 16 w kolorze. Rozdzielczość w trybie monochromatycznym wynosi 600 x 600 dpi, natomiast w przypadku druku kolorowego oscyluje ona w granicach od 1200 dpi do 4800 x 1200 dpi (przy użyciu wybranych papierów fotograficznych HP). Toner do drukarki występuje w postaci czarnej i kolorowej. Wysoka jakość drukowania możliwa jest dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii termicznej HP Inkjet.

Urządzenie wyposażone jest w standardowy podajnik na 60 arkuszy, a także na 5 kopert. Odbiornik natomiast jest w stanie przyjąć do 25 arkuszy. Obsługiwany jest zarówno papier zwykły, fotograficzny, do drukarek atramentowych i broszur, jak i różnego rodzaju koperty, etykiety i karty okolicznościowe.

Operacje skanowania wykonywane są w rozdzielczości do 1200 dpi, w pikach o formacie JPEG, TIFF, PDF, BMP lub PNG. Kopiowanie osiąga maksymalną rozdzielczość do 600 x 300, obsługując funkcję automatycznego powiększania. Urządzenie współpracuje z systemami operacyjnymi z rodziny Microsoft Windows oraz Macintosh.

Toner dołączony do zestawu zapewnia natychmiastowe rozpoczęcie pracy po podłączeniu. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować wszelkie możliwe projekty od razu.

Dzięki technologii termicznej, wszelkie powstałe wydruki charakteryzują się niebywałą jakością tekstu, a także wyrazistością i dokładnością barw, co zaś sprawia, że możemy w pełni wykorzystać możliwości różnych programów graficznych.

Odsłony: 1626


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.