Urządzenie Lexmark MX310

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015 Drukuj Email

Drukarka jest jednym z kluczowych sprzętów w Twojej firmie. Powinna być ona przede wszystkim wydajna, ekonomiczna, zajmować niewiele miejsca. Ale co najważniejsze drukować szybko. Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark  MX310 złączy w sobie wszystkie te udogodnienia.

Drukarka cyfrowa umożliwia bardzo szybkie drukowanie. Jej możliwości sięgają do 40 stron na minutę. Jeżeli nasza firma potrzebuje szybkiego drukowania dużej ilości dokumentów, ta drukarka jest z całą pewnością rozwiązaniem dla nas.

Model posiada dwurdzeniowy procesor 800 MHz i pamięć 250 MB. Dzięki tym parametrom urządzenie jest w stanie działać niezwykle sprawnie.

2,6 calowy wyświetlacz umożliwia nam drukowanie poufne. Prezentowany model posiada kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala, co sprawia, że użytkowanie go jest bardzo komfortowe. Drukarka posiada wiele użytecznych aplikacji, które umożliwiają kontrolę dokumentów.

W wielu firmach będzie doceniona możliwość ochrony poufnych danych dzięki narzędziom drukarki. Istnieje możliwość autoryzacji korzystania z urządzenia. Możemy monitorować działania użytkowników. Są to funkcje, które sprawdzą się, jeżeli zależy nam szczególnie na poufności danych.

Toner, czy zamiennik?

Do drukarki dokupujemy toner do Lexmark. Dzięki niemu będziemy mieli gwarancje wydajnego drukowania przez wiele miesięcy. Jeżeli nie chcemy inwestować w oryginalny toner, możemy zakupić zamiennik Lexmark, który będzie się charakteryzował równie dobrymi parametrami i dobrą jakością.

Lexmark MX310 to idealne urządzenie do do firmy

Odsłony: 1855


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.