Urządzenie HP Deskjet Ink Advantage 2645

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015 Drukuj Email

Wielofunkcyjna drukarka HP Deskjet Ink Advantage 2645 łączy w sobie niewielkie rozmiary, z możliwością realizacji funkcji drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Praca zgodna z certyfikatem ENERGY STAR, a także zaawansowane systemy pracy zapewniają funkcjonowanie przy bardzo niskim poborze energii.

W przeciągu jednej minuty powstaje do 20 stron w czerni i do 16 w kolorze. Ich rozdzielczość waha się od 600 x 600 (czerń) do 4800 x 1200, która uzyskiwana jest podczas druku kolorowego, przy użyciu wybranych papierów fotograficznych HP. Toner do drukarki występuje w dwóch odmianach: czarnej i kolorowej.

Operacje skanowania optycznego wykonywane są w rozdzielczości do 1200 dpi. Automatyczny podajnik przyjmuje do 25 arkuszy papieru, Urządzenie obsługuje formaty: PDF, BMP, PNG, TIFF oraz JPG. Natomiast w przypadku kopiowania, uzyskiwana rozdzielczość osiąga wartość 600 x 300 dpi - zarówno biorąc pod uwagę czerń, jak i kolor. Prędkość przesyłania faksu oscyluje w granicach do 4 sekund na stronę, modem faksu zaś pracuje z szybkością 33 kb/s.

Za realizacji wszystkich zadań odpowiada wydajny procesor o prędkości bazowej 360 MHz oraz 32 MB wbudowanej pamięci SDRAM. Urządzenie współpracuje z systemami operacyjnymi Windows (XP i nowsze) oraz Macintosh: OS X v10.6, Lion, Mountain Lion. W zestawie z drukarką znajduje się czarny i kolorowy toner do natychmiastowego użytku, zasilacz, przewód, kabel USB, oprogramowanie oraz instrukcja obsługi.

Szybka realizacja operacji drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania zdecydowanie poszerzają możliwości HP Deskjet Ink Advantage 2645. Dzięki temu bez problemu spełni wszelkie zadania biurowe.

Odsłony: 2216


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.