Urządzenie HP LaserJet Pro M125 a

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015 Drukuj Email

Wielofunkcyjna drukarka HP LaserJet Pro M125a gwarantuje realizację procesów drukowania, kopiowania i skanowania. Za sprawą technologii Instant-On wszystkie te operacje wykonywane są przy bardzo niskim zużyciu energii.

W przeciągu jednej minuty urządzenie jest w stanie wydrukować do 20 stron - pierwsza z nich powstaje natomiast w czasie nie dłuższym niż 9,5 sekundy. Model funkcjonuje w oparciu o system laserowy, zapewniający druk w czerni w maksymalnej rozdzielczości 600 x 600 dpi. Toner do drukarki umożliwia rozpoczęcie pracy bezpośrednio po jej podłączeniu.

Wyposażona jest także w podajnik na 150 arkuszy oraz na 10 kopert. Możliwa jest praca zarówno na papierze zwykłym, jak i na kopertach, foliach, etykietach i pocztówkach.

W przypadku skanowania, rozdzielczość osiąga wartość nawet do 1200 dpi, co zapewnia bardzo wyraźne odwzorowanie wszelkich dokumentów i obrazów. Skaner w systemie Windows obsługuje pliki w formatach: JPG, BMP, PDF, TIFF i PNG, natomiast w przypadku oprogramowania z rodziny Macintosh są to: TIFF, PNG, JPEG, JPEG-2000, PDF, PDF z możliwością wyszukiwania tekstu, RTF oraz TXT.

W przypadku kopiarki rozdzielczość wynieść może do 400 x 600 dpi. Wyposażona jest ona ponadto w funkcje przyciemniania/rozjaśniania, zmniejszania/powiększania oraz optymalizacji. Za realizacje wszystkich działań odpowiada wydajny procesor o prędkości 600 MHz oraz 128 MB pamięci RAM.

Model HP LaserJet Pro M125a charakteryzuje się niebywałą dbałością o szczegóły, która jest szczególnie istotna w różnego rodzaju firmach. Łatwość obsługi, a także tani toner do drukarki sprawiają natomiast, że z jej możliwości korzystać mogą również użytkownicy indywidualni.

Odsłony: 1810


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.