Urządzenie Xerox WorkCentre 3025

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: czwartek, 08, październik 2015 Drukuj Email

Drukarka Xerox WorkCentre 3025 to monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne, które realizuje zadania drukowania, kopiowania, skanowania, a także faksowania przy użyciu WorkCentre 3025NI. Maksymalna rozdzielczość wydruku oscyluje w granicach od 600 x 600 dpi do 1200 x 1200 (rozdzielczość interpolowana).

Obsługa urządzenia odbywa się na trzech poziomach: poprzez wygodny interfejs użytkownika, sieć bezprzewodową lub tak zwaną funkcję Wi-Fi Direct, dzięki której możliwe jest nawiązanie połączenia z urządzeniem bezpośrednio za pomocą telefonów komórkowych, laptopów i tabletów, bez konieczności łączności internetowej. Kontrola postępu wydruku, a także poziomu, jakim aktualnie dysponuje toner do drukarki możliwa jest również dzięki usłudze Xerox CentreWare IS.

Drukarka wyposażona jest w wydajny proces o prędkości 600 MHz oraz 128 MB wbudowanej pamięci RAM, dzięki czemu jest ona w stanie wykonywać kilka funkcji jednocześnie. Urządzenie współpracuje z komputerami osobistymi, funkcjonującymi na bazie systemów operacyjnych z rodziny Debian, Fedora, Macintosh, Mint, Linux, SUSE, Ubuntu oraz Microsoft Windows.

Zarówno użytkownicy domowi, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa oczekują od urządzeń wielofunkcyjnych przede wszystkim niezwykle wygodnego i szybkiego działania, dzięki któremu będą w stanie realizować wszelkie skomplikowane projekty. Istotna jest również dbałość o szczegóły - drukowane, skanowane bądź kopiowane dokumenty i obrazy muszą charakteryzować się odpowiednią wyrazistością, a także jakością. Xerox WorkCentre 3025 wszystko to zapewnia, dlatego warto się nią zainteresować.

Urządzenie posiada wbudowaną łączność Wi-Fi, dzięki czemu istnieje możliwość drukowania na urządzeniu bez konieczności tworzenia połączenia kablowego z komputerem.

W zestawie razem z urządzeniem znajduje się toner startowy, którego żywotność wynosi ok. 700 stron. W późniejszym okresie eksploatacji do urządzenia stosowany jest toner oznaczony kodem Xerox 106R02773, który posiada wydajność 1.500 stron (A4 przy 5% pokrycia strony). Oprócz oczywiście bardzo dobrych tonerów oferowanych przez Producenta drukarki w dobrych sklepach internetowych dostępny jest także toner do Xerox 3025 - zamiennik marki JetWorld. Który oferuje dobrą jakość wydruków i bezproblemowa instalację w urządzeniu w bardzo korzystnej cenie.

Polecane dobre sklepy internetowe oferujące tonery do urządzenia Xerox WorkCentre 3025:

Odsłony: 2028


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.