Urządzenie Xerox WorkCentre 6027

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: czwartek, 08, październik 2015 Drukuj Email

Drukarka Xerox WorkCentre 6027 to kolorowe urządzenie wielofunkcyjne, działające w oparciu o zaawansowaną technologię ledową. Realizuje operacje wydajnego drukowania, kopiowania, skanowania, faksowania, a także wysyłania wiadomości e-mail. Dzięki łączności Wi-Fi możliwe jest sterowanie drukarką zdalnie oraz za pośrednictwem urządzeń mobilnych, funkcjonujących w oparciu o system operacyjny iOS.

Prędkość drukowania zarówno w kolorze, jak i w czerni osiąga do 18 stron w przeciągu jednej minuty. Maksymalna rozdzielczość kopii wynosi 600 x 600 dpi, natomiast druku 1200 x 2400. W zestawie znajduje się także toner do Xerox, którego żywotność sięga do 500 stron.

Wysoka wydajność urządzenia osiągana jest dzięki zainstalowanemu procesorowi o prędkości 525 MHz oraz 512 MB wbudowanej pamięci RAM. Szybsza praca możliwa jest także między innymi dzięki automatycznemu podawaniu dokumentów, a także sprawnemu faksowi, który realizuje funkcje faksowania z prędkością 33,6 kb/s. Specjalny toner do drukarki typu EA-Eco Xerox sprawia natomiast, że praca urządzenia jest energooszczędna.

Skaner działa w dwóch trybach: czarno-białym i kolorowym. Obsługuje również takie pliki jak PDF, TIFF czy JPEG. Urządzenie współpracuje z komputerami osobistymi działającymi w systemach operacyjnych z rodziny Fedora, Macintosh, Redhat, SUSE, Ubuntu oraz Microsoft Windows.

W przypadku różnego rodzaju urządzeń wielofunkcyjnych najważniejsze jest to, aby były one w stanie w sposób sprawny realizować wszelkie procesy, bez żadnych strat jakościowych. Xerox WorkCentre 6027 wszystkie te kryteria spełnia, oferując energooszczędną i w pełni ekologiczną pracę na najwyższych obrotach. Za sprawą możliwości sterowania zdalnego, użytkowanie drukarki jest w dodatku niezwykle wygodne.

Odsłony: 1698


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.