Urządzenie Xerox WorkCente 6015

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: czwartek, 08, październik 2015 Drukuj Email

Drukarka Xerox WorkCente 6015 to kolorowe urządzenie wielofunkcyjne, które zapewnia realizację procesów drukowania, kopiowania, skanowania oraz wysłania wiadomości e-mail. Charakteryzuje się dużą prędkością drukowania, która osiąga wartości do 12 stron w ciągu jednej minuty w kolorze i do 15 stron w czerni. Wszelkie drukowane projekty powstają w maksymalnej rozdzielczości do 1200 x 2400 dpi.

Sterowanie drukarką odbywa się za pomocą wbudowanego wyświetlacza, a także zdalnie oraz poprzez połączenie z siecią bezprzewodową. Zaimplementowana została funkcja Run Black, dzięki której drukowanie jest kontynuowane w czerni, jeżeli wyczerpany zostanie toner kolorowy.

Za obsługę wszystkich procesów odpowiada wydajny procesor o prędkości 295 MHz oraz 128 MB wbudowanej pamięci RAM. Urządzenie współpracuje z systemami operacyjnymi z rodziny Microsoft Windows (od XP) oraz Macintosh (od OS 10,5).

Kopiowanie odbywa się z maksymalną rozdzielczość do 600 x 600 dpi. Użytkownik ma do swojej dyspozycje między innymi funkcje sterowania przyciemnieniem, eliminacji tła czy tryb fotografii. Taca główna pojemnika na papier jest w stanie pomieścić do 150 arkuszy, natomiast taca boczna do 10. Toner do drukarki występuje w czterech odcieniach: błękitnym, purpurowym, żółtym i czarnym.

Realizacja wielu funkcji na najwyższym poziomie często kosztuje sporo, jednak w przypadku WorkCentre 6015 zyskujemy najwyższą jakość za stosunkowo niewielkie pieniądze. Dzięki temu zakupić ją mogą zarówno przedsiębiorstwa, jak i użytkownicy indywidualni. Wydajny procesor, szerokie spektrum dostępnych funkcji, a także system ekologicznej i energooszczędnej pracy z pewnością są godne polecenia.

Startowy toner do Xerox jest w stanie wydrukować do 500 stron.

Odsłony: 1791


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.