Urządzenie Xerox WorkCentre 6025

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: czwartek, 08, październik 2015 Drukuj Email

Kolorowa wielofunkcyjna drukarka Xerox WorkCentre 6025 realizuje operacje drukowania, kopiowania, skanowania, a także wysyłania wiadomości e-mail. Prędkość drukowania w kolorze osiąga wartość do 10 stron w przeciągu jednej minuty, natomiast w czerni do 12 stron. 

Maksymalna rozdzielczość drukarki oscyluje w granicach od 600 x 600 dpi (kopiowanie) do 1200 x 2400 (drukowanie). Urządzenie jest ponadto wyposażone w wydajny procesor o prędkości 525 MHz oraz 256 MB wbudowanej pamięci RAM, dlatego możliwa jest obsługa wielu zaawansowanych operacji. Wyposażona jest również w łączność Wi-Fi, dzięki czemu możliwe jet sterownie jej pracą w sposób zdalny.

W przypadku skanowania generowane są pliki zarówno monochromatyczne, jak i kolorowe. Urządzenie obsługuje formaty PDF, TIFF oraz JPEG. Współpracuje ono z takimi systemami operacyjnymi jak Fedora, Macintosh, Redhat, SUSE, Ubuntu oraz Windows.

Sterowanie drukarką odbywać się może za pomocą 4-wierszowego wyświetlacza, przez sieć bezprzewodową bądź za pośrednictwem funkcji Wi-Fi Direct. Drukarka posiada także wbudowany port USB, za pomocą którego możliwe jest drukowanie bezpośrednio z pamięci flash. Za sprawą aplikacji Apple AirPrint drukarka zapewnia także sterowanie procesami poprzez urządzenia mobilne, działające w oparciu o architekturę iOS.

Toner do drukarki EA-Eco Xerox został przygotowany do realizacji wysokiej jakości wydruków przy bardzo niskim poborze mocy. Wszystko to sprawia, że WorkCentre 6025 bardzo dobrze nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i w ramach pracy w niewielkim przedsiębiorstwie. Szerokie możliwości tego urządzenia z pewności znajdą uznanie nawet najbardziej wymagających klientów.

Dostępny w zestawie startowym z drukarką toner jest w stanie wydrukować do 500 stron. Do urządzenia WorlCentre 6020 stosowany jest toner o kodzie 106R02763 posiadający wydajność 2.000 stron (A4 przy 5% pokrycia strony). Oprócz toneru oferowanego przez producenta drukarki w sprzedaży dostępny jest także zamiennik, który oferuje pełną funkcjonalność toneru oryginalnego oraz tą samą deklarowaną wydajność jednakże jest znacząco tańszy.

Odsłony: 1835


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.