Urządzenie Ricoh Aficio MP 2554 SP

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: wtorek, 06, październik 2015 Drukuj Email

Ricoh MP 2554SP to monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne formatu A3, które realizuje operacje drukowania, kopiowania, skanowania oraz faksowania. Wyposażone zostało w kontroler GWNX, który usprawnia proces przepływu dokumentów. Wszelkie dane chronione są przez system autoryzacji użytkownika, który zabezpiecza dostęp do dokumentów. Sterowanie urządzeniem przebiega ręcznie, za pomocą kolorowego ekranu dotykowego, a także zdalnie, dzięki aplikacji Smart Device Connector.

Skanowanie dokumentów odbywa się w formacie kolorowym, z prędkością 80 stron na minutę. Wszelkie przeskanowane dokumenty i obrazy są przechowywane na dysku twardym o pojemności 320 GB, następnie zaś mogą zostać przesłane na serwer poczty, na kartę SD bądź pamięć USB.

Drukarka została wyposażona w 2 GB pamięci RAM, która gwarantuje szybkie działanie. Rozdzielczość drukowana osiąga wartość do 1200 x 1200 dpi, natomiast skanowanie i kopiowania kolejno 300 i 600 dpi. Tonery do drukarki są w stanie obsłużyć ponad 1000 stron miesięcznie, zapewniając intensywną i efektywną pracę.

Ogromne możliwości urządzenia, a także szerokie spektrum dodatkowych funkcji sprawiają, że jest ono w stanie spełnić nawet najbardziej wygórowane wymagania. Jeden toner do drukarki umożliwia wydrukowanie wielu tysięcy stron, co z pewnością pomoże usprawnić pracę każdego przedsiębiorstwa. MP 2554SP to w pełni profesjonalny kombajn, zapewniający niebywałe osiągi.

Odsłony: 2062


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.