Urządzenie Kyocera ECOSYS M2035 dn

Kyocera ECOSYS M2035dn jest monochromatycznym urządzeniem wielofunkcyjnym, działającym w technologii KYOCERA ECOSYS Laser.
Dzięki zaawansowanej budowie umożliwia drukowanie z prędkością nawet do 35 stron w formacie A4 na minutę. Pierwsza kopia tworzona jest natomiast w czasie krótszym niż 6,9 sekund. Poza drukowaniem (zarówno jedno, jak i dwustronnym), urządzenie realizuje również procesy kopiowania i skanowania.

Model ECOSYS M2035dn został wyposażony w wydajni procesor PowerPC 465 S, charakteryzujący się prędkością 667 MHz, a także 512 MB wbudowanej pamięci RAM, która może zostać dodatkowo rozbudowana do poziomu 1536 MB.

Urządzenie posiada systemy ograniczania poboru mocy (439 W podczas drukowania i kopiowania) oraz poziomu hałasu (tryb standardowy - 51,5 dBA, tryb wolnego wydruku - 49 dBA). Podajnik papieru jest w stanie pomieścić maksimum 800 arkuszy. Uzyskiwana rozdzielczość przyjmuje wartości do 1200 dpi. Toner do drukarki występuje w wielu odmianach, które różnią się między sobą poziomem żywotności.

Skaner obsługuje następujące typy plików: TIFF, PDF, JPEG, XPS, PDF/A. Urządzenie posiada dodatkowe funkcje kolorowego skanu, zintegrowanej książki adresowej, kodowanego transferu danych, a także tryb Active Directory i muli-send (wyślij i przekaż).

Liczba dostępnych opcji sprawia, że funkcje tego urządzenia mogą zostać w ogromnych stopniu rozszerzone. To zaś oznacza, że w sposób idealny nada się ono do pracy w każdej firmie, niezależnie od tego, w jakiej branży funkcjonuje. Możliwość wyposażenia ECOSYS M2035dn w opcjonalne podajniki papieru, a także system ograniczania poboru mocy z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych drukarkami i urządzeniami drukującymi użytkowanymi w domach i firmach. Chcielibyśmy przybliżyć godne uwagi urządzenia dostępne na rynku i zapoznać się z opiniami ich użytkowników.

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia w użytkowaniu drukarek i chcieliby Państwo się nim podzielić z innymi - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukarkach.info