Urządzenie HP LaserJet Pro M225 dn

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: wtorek, 06, październik 2015 Drukuj Email

HP LaserJet Pro M225 dn to laserowe urządzenie wielofunkcyjne, które wyposażone jest w specjalny system redukcji poboru mocy i emisji hałasu.

Realizuje ono operacje drukowania, kopiowania, skanowania oraz faksowania. Możliwa jest także obsługa tych procesów jednocześnie. Toner do drukarki jest w stanie w ciągu jednej minuty wydrukować do 25 stron, w wysokiej rozdzielczości do 1200 x 1200 dpi. Za realizację wszystkich działań odpowiada procesor o prędkości 600 MHz. Urządzenie wyposażone jest również w 256 MB wbudowanej pamięci RAM..

Podajnik papieru przyjmuje do 250 arkuszy jednocześnie. Używany może być papier zarówno wysoko, jak i niskogramaturowy. Drukarka obsługuje również arkusze ekologiczne, dziurkowane, a także koperty, etykiety, pocztówki i przeźrocza.

Skanowanie odbywa się w rozdzielczości do 300 dpi w ramach podajnika dokumentów, a także do 600 dpi w kolorze oraz do 1200 dpi w czerni przy użyciu skanera płaskiego. Pamięć faksu wynosi 400 stron - umożliwia on przekazywanie faksów, ich wysyłanie oraz pobieranie.

W przypadku urządzeń wielofunkcyjnych najważniejsza wydaje się być stabilna obsługa wszystkich procesów. HP LaserJet Pro M225dn zapewnia pracę na najwyższych obrotach niezależnie od tego, jakie wymagania są przed nim stawiane. Dzięki temu bardzo dobrze sprawdza się w dynamicznie rozwijającym się biurze bądź firmie.

Tonery do drukarki występują w dwóch wersjach: standardowej oznaczonej kodem HP 83A / CF283A o wydajności 1.500 stron oraz o zwiększonej wydajności - HP 83X / CF283X o wydajności 2.200 stron (A4 przy 5% pokrycia strony). Dodatkowo można obniżyć koszty eksploatacji urządzenia stosując tonery kompatybilne. Godnym polecenie jest toner CF283X zamiennik, który pozwana na znaczące oszczędności. 

Odsłony: 2013


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.