Urządzenie KYOCERA FS-1220 MFP

KYOCERA FS-1220MFP to czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne, obsługujące procesy drukowania, kopiowania i skanowania. Korzysta z laserowej technologii KYOCERA ECOSYS Laser, która umożliwia druk do 20 stron w przeciągu jednej minuty.
Rozdzielczość w przypadku skanowania i kopiowania osiąga wartości do 600 x 600 dpi, natomiast podczas drukowania do 1800 x 600 dpi. Urządzenie zostało wyposażone w specjalne systemu ograniczające pobór mocy (315 W podczas drukowania i 316 W w trakcie kopiowania) oraz poziom hałasu (50 dBA tryb normalny i 49 dBA w trybie cichym). Pomimo tego toner do drukarki jest w stanie wydrukować ponad 2000 stron.

Drukarka posiada wydajny procesor ARM o prędkości taktowania 390 MHz oraz 64 MB wbudowanej pamięci RAM. Podajnik na papier przyjmuje do 250 arkuszy (250 na wejściu i 100 na wyjścia). Zlecenie drukowania może zostać wysłane z komputera działającego na wszystkich systemach operacyjnych Microsoft Windows od wersji Server 2008 R2, a także z rodziny Macintosh OS X.

Skaner został dodatkowo wyposażony w interfejs USB 2.0 Hi-speed. Obsługuje on następujące formaty plików komputerowych: BMP, TIFF, JPG, PDF oraz PNG. Maksymalny rozmiar skanu to 216 x 356 mm.

Wiele małych i średnich przedsiębiorstw szuka przede wszystkim drukarek kompaktowych o niewielkich kształtach, które jednak będą w stanie wykonywać wszelkie zaawansowane operacje. Model FS-1220MFP spełnia wszystkie te kryteria, oferując prace na najwyższych obrotach przez bardzo długi okres.

Z pewnością klientów biznesowych zainteresuje fakt, iż urządzenie to jest bardzo energooszczędne, posiada także niezwykle ekologiczny charakter. Wszystko to sprawia, że naprawdę warto zainteresować się jego osiągami.

W urządzeniu stosowany jest toner oznaczony kodem Kyocera TK-1115 o wydajności 1.600 stron A4 (przy 5% pokrycia strony. W sprzedaży dostępne są także bardzo dobrej jakości zamienniki do ww. urządzenia. Toner TK-1115 zamiennik marki Cartridge Web zapewnia jakość wydruków porównywalną z tonerem oferowanym przez Producenta drukarki w cenie znacznie atrakcyjniejszej. Może należy to sprawdzić .....

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych drukarkami i urządzeniami drukującymi użytkowanymi w domach i firmach. Chcielibyśmy przybliżyć godne uwagi urządzenia dostępne na rynku i zapoznać się z opiniami ich użytkowników.

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia w użytkowaniu drukarek i chcieliby Państwo się nim podzielić z innymi - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukarkach.info