Urządzenie Brother DCP-9020 CDW

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: piątek, 02, październik 2015 Drukuj Email

Brother DCP-9020CDW to kolorowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne, wyposażone w dotykowy ekran LED o przekątnej 9,3 cm. Zapewnia wykonanie standardowego wydruku, automatycznego dupleksu, a także realizację procesów kopiowania i skanowania. Kolorowa drukarka funkcjonuje w oparciu o zaawansowaną technologię LED, która jest wsparta przez 192 MB wbudowanej pamięci.
Urządzenie oferuje możliwość kopiowania w maksymalnej rozdzielczości do 600x600, natomiast drukowanie i skanowanie nawet w rodzielczości do 2400x600. Skaner może wykonywać operacje do wiadomości email, obrazu, pliku, dokumentu PDF oraz OCR.

Sterowanie urządzeniem odbywa się dwupoziomowo - za pomocą interfejsu sieci przewodowej Ethernet 10Base-T/100Base-TX oraz bezprzewodowej IEEE 802.11b/g/n. Użytkownik do swojej dyspozycji otrzymuje również oddzielny interfejs USB. Za sprawą wielu aplikacji, drukarką sterować można również za pośrednictwem urządzeń mobilnych, działających w oparciu o systemy Android i iOS oraz przez usługę Wi-Fi Direct, która wykorzystuje połączenie internetowe.

DCP-9020CDW posiada standardowy podajnik na 250 arkuszy, a także podajnik ręczny, w którym zmieści się do 35 arkuszy ADF. Toner do drukarki, w zależności od modelu, jest w stanie wydrukować od 1000 do 2200 stron.

Największą zaletą drukarki jest szybka i cicha praca, której efekty zachwycą nawet najbardziej wymagających Klientów. Wspomnieć należy również o tym, że urządzenie działa zgodnie ze wszystkimi standardami związanymi z ochroną środowiska. To wielofunkcyjne urządzenie bardzo dobrze sprawi się zarówno w warunkach domowych, jak i podczas realizacji wielu projektów firmowych.

Odsłony: 1893


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.