Urządzenie Brother DCP-L8400 CDN

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: piątek, 02, październik 2015 Drukuj Email

Brother DCP-L8400CDN to wielofunkcyjne urządzenie kolorowe, które działa w technologii laserowej. Obsługuje jednocześnie trzy procesy - drukowania, kopiowania i skanowania. Sterowanie odbywa się za pomocą kolorowego ekranu dotykowego w rozmiarze 9,3 cm. Praca urządzenia możliwa jest dzięki jednostce procesora o mocy 400 MHz oraz 256 MB pamięci, którą jednak można rozszerzyć do 512 MB.

Połączenie z drukarką odbywa się poprzez sieć przewodową, którą obsługuje interfejs 10Base-T/100Base-TX. Urządzenie jest także wyposażone w lokalny interfejs Hi-Speed USB 2.0 oraz USB Host, za pomocą którego możliwe jest drukowanie i skanowanie bezpośrednio z zewnętrznej pamięci flash.

Kopiowanie odbywa się przy użyciu maksymalnej rozdzielczości do 1200 x 600 dpi, natomiast drukowanie do 2400 x 600 dpi. Pierwsza strona drukowania w czasie mniejszym niż 15 sekund. W przeciągu minuty drukarka jest w stanie wydrukować do 28 stron. Toner do drukarki występuje w różnych odmianach, których żywotność oscyluje w granicach od 1500 do 3500 stron.

Skaner typu CIS wykonuje operacje do wybranego pliku, obrazu,, USB, wiadomości e-mail, a także na konkretny serwer FTP bądź poczty. Sterowanie urządzeniem może odbywać się także za pomocą urządzeń mobilnych.

Dla każdego przedsiębiorstwa najważniejsza jest przede wszystkim efektywność działania. W trakcie realizacji konkretnego projektu nie ma bowiem miejsca na niedociągnięcia bądź opóźnienia. Gwarantujemy, że drukarka DCP-L8400CDN spełni wszelkie stawiane przed nią zadania. Charakteryzuje się przede wszystkim solidnością oraz jakością działania.Idealnie nadaje się do zmożonej i długiej pracy.

Odsłony: 1955


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.