Urządzenie Brother MFC-8510 DN

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: piątek, 02, październik 2015 Drukuj Email

Prędkość wydruku jednostronnego oscyluje w granicach 36 stron na minutę, natomiast w przypadku dupleksu (druku dwustronnego) jest to 18 stron. Drukarka posiada dwa podajniki - standardowy, mogący pomieścić 250 arkuszy oraz ADF, w którym znaleźć się może do 35 kartek.

Rozdzielczość podczas kopiowania osiąga wartość do 1200 x 600 dpi, natomiast w przypadku drukowania i skanowania od 600 x 600 dpi do 19200 x 19200. Faks obsługuje zarówno wysyłanie, jak i  odbieranie dokumentów. Możliwe jest także skorzystanie z faksu internetowego. Urządzenie współpracuje z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi z rodziny Windows, Linux oraz Macintosh. Toner do drukarki występuje w wielu modelach, najwydajniejszy z nich jest w stanie wydrukować do 8000 stron. Do drukarki dołączone zostało oprogramowanie BRAdmin Proffessional służące do monitorowania jej stanu.

Model MFC-8510DN  wykorzystuje wszystkie możliwe zalety wielofunkcyjnych urządzeń laserowych. Wszelkie dostępne funkcje realizowane są z dbałością o szczegóły, przy czym nie trwają w nieskończoność. Dzięki temu kombajn ten może zostać przez nas wykorzystany na wiele różnych sposobów. Wzmocniona budowa, a także fakt zastosowania tworzyw najwyższej jakości gwarantują natomiast pracę na odpowiednim poziomie przez bardzo długi czas.

Odsłony: 1953


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.