Urządzenie Brother DCP-L2560 DW

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: piątek, 02, październik 2015 Drukuj Email

Brother DCP-L2560DW jest urządzeniem wielofunkcyjnym typu mono, działającym w technologii laserowej. Realizuje funkcje drukowania, a także szybkiego kopiowania oraz skanowania dokumentów i obrazów.

Wbudowany wyświetlacz o rozmiarze 6,8 centymetra pozwala na sterowanie wszystkimi realizowanymi procesami. Szybkie działanie zapewnia procesor o mocy 266 MHz oraz 64 MB wbudowanej pamięci. Druk pierwszej strony odbywa się w czasie krótszym niż 8,5 sekundy. W przeciągu minuty natomiast urządzenie jest  w stanie wydrukować do 30 stron. Toner do drukarki dostępny jest w wielu modelach, posiadających różną żywotność.

Łączność z drukarką odbywa się zarówno za sprawą interfejsu przewodowego (10Base-T/100Base-TX), jak i bezprzewodowego (IEEE 802.11b/g/n). Ponadto wyposażona została ona w funkcję Wi-Fi Direct, która umożliwia wykonywanie operacji za pomocą internetu. Dostęp do DCP-L2560DW można uzyskać także poprzez urządzenia mobilne. Aplikacje takie jak AirPrint, Google Cloud Print czy iPrint&Scan pozwalają na sterowania za pomocą tabletów i telefonów komórkowych działających w systemach operacyjnych Android i iOS.

Rozdzielczość w przypadku kopiowania osiąga wartości do 600 x 600 dpi, natomiast podczas drukowania i skanowania od 2400 x 600 do 19200 x 19200.

Wysoka jakość wydruku, a także niezwykle sprawne działanie uzyskiwane jest przy stosunkowo niewielkich rozmiarach urządzenia. Dzięki temu zmieści się ono w każdym biurze, gdzie będzie mogło pokazać pełnie swoich możliwości. Drukarki firmy Brother gwarantują solidność i jakość wykonania, dlatego są w stanie służyć przez wiele lat. Bezprzewodowa łączność sprawia natomiast, że ich użytkowanie jest naprawdę bardzo wygodne.

Odsłony: 1730


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.