Urządzenie Brother DCP-L2500 D

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: piątek, 02, październik 2015 Drukuj Email

Brother DCP-L2500D jest laserowym, w pełni profesjonalnym urządzeniem wielofunkcyjnym, realizującym zadania drukowania, kserowania oraz skanowania.

Urządzenie zostało wyposażone w dwuliniowy wyświetlacz LCD, który obsługuje po 16 znaków w każdym wierszu. Pierwszej klasy produkt laserowy, a także rozdzielczość 600 x 600 dpi zapewniają wysoką jakość wydruku - jednostronnego, dwustronnego, a także małoformatowego (np. broszury)

Architektura drukarki jest zgodna z certyfikacją Blue Angel, Energy Star oraz Nordic Swan, w związku z czym spełnia wszelkie wymogi związane z energooszczędnością oraz proekologicznym charakterem pracy. Pobór energii oscyluje w granicach 1.173 kWh na tydzień, natomiast poziom hałasu podczas drukowania nie przekracza 49 dBA.

DCP-L2500D wyróżnia się ponadto lokalnym interfejsem Hi-Speed USB 2.0 oraz możliwością wydruku do 26 stron w ciągu jednej minuty. Podajnik papieru obsługuje papier standardowy, a także pochodzący z recyklingu. Jest w stanie przyjąć 250 arkuszy na wejściu i 100 na wyjściu .Toner do drukarki może natomiast wydrukować od 1200 do 2600 stron. Skanowanie realizowane jest w rozdzielczości do 600 x 2400 dpi (z szyby skanera) lub do 19200 x 19200 dpi (interpolowana).

Zachowanie wszelkich standardów zapewnia temu urządzeniu funkcjonowanie na najwyższych obrotach przez bardzo długi czas. Wszystko to sprawia, że idealnie nadaje się do różnego rodzaju biur, w których niezwykle ważna jest wspomniana wielofunkcyjność. Decydując się na ten produkt, zapewniają sobie Państwo długotrwałe działanie, charakteryzujące się niebywałą precyzją i przede wszystkim jakością.

Odsłony: 1652


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.