Urządzenie Brother DCP-8250 DN

Brother DCP-8250DN to monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne. Umożliwia przeprowadzanie operacji drukowania, kserowania oraz skanowania. Charakteryzuje się sporą prędkością - jest w stanie wydrukować nawet do 40 stron na minutę. Zapewnia to między innymi 128 MB wbudowanej pamięci, która może zostać dodatkowo rozbudowana do 384 MB.

Drukarka funkcjonuje w oparciu o technologie laserową, która umożliwia druk wysokiej jakości. Wyposażona została w wygodny, 5-calowy kolorowy ekran dotykowy, za pomocą którego użytkownik steruje wszystkimi realizowanymi procesami.

Model DCP-8250DN gwarantuje zarówno jednostronne, jak i dwustronne kopiowanie oraz skanowanie. Za sprawą kolorowego skanera CIS druk wytwarzany jest w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi (szyba skanera) bądź 1200 x 600 dpi (podajnik ADF). Posiada on ponadto funkcje skanowania bezpośredniego do poczty e-mail bądź sieciowego folderu znajdującego się w chmurze.

Urządzenie wyposażone zostało w program BRAdmin Proffessional, dzięki któremu użytkownik może monitorować jego stan na odległość. Drukarka posiada także opcję bezpiecznego drukowania oraz Secure function lock v2, za sprawą którego możliwe staje się przypisywanie limitów drukowania, kopiowania i skanowania. Toner do drukarki wyróżnia się żywotnością oscylującą w granicach od 3000 do nawet 8000 stron.

Spektrum zastosowań tego wielofunkcyjnego urządzenia jest niezwykle szerokie. Jego główną zaletą jest jednak szybkość działania, która z pewnością zachwyci wiele dynamicznie rozwijających się firm. Do tego wszystkiego warto dodać również ogromne możliwości obciążeniowe, które sprawiają, że DCP-8250DN służyć może przez wiele lat.

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych drukarkami i urządzeniami drukującymi użytkowanymi w domach i firmach. Chcielibyśmy przybliżyć godne uwagi urządzenia dostępne na rynku i zapoznać się z opiniami ich użytkowników.

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia w użytkowaniu drukarek i chcieliby Państwo się nim podzielić z innymi - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukarkach.info