Urządzenie Brother DCP-8110DN

Kategoria: URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Opublikowano: piątek, 02, październik 2015 Drukuj Email

Brother DCP-8110DN to urządzenie wielofunkcyjne, umożliwiające drukowanie, kopiowanie oraz skanowanie. Wyróżnia się sporych rozmiarów wyświetlaczem, który obsługuje 22 znaki w 5 wierszach. Funkcjonowanie urządzenia opiera się na technologii laserowej.

Wbudowana pamięć drukarki przyjmuje wartość 64 MB, istnieje jednak możliwość jej rozbudowy do 320 MB przy użyciu pamięci 1 x 144 pin, 16bit DDR2 DIMM. Urządzenie wyposażone jest w interfejs sieci przewodowej Ethernet oraz lokalny Hi-Speed USB 2.0. Dodatkową funkcją jest USB Host, która umożliwia bezpośrednie drukowanie i skanowanie z pamięci flash USB.

Druk realizowany jest w rozdzielczości 1200 x 600 dpi, przy wykorzystaniu funkcji bezpiecznego drukowania oraz Secure function lock v2. W ciągu jednej minut możliwe jest wydrukowanie do 36 stron papieru. Toner do drukarki wyróżnia się żywotnością do 8000 stron.

Podajnik papieru obsługuje do 250 arkuszy A4 oraz 50 arkuszy rozmiarów mniejszych. Istnieje jednak możliwość rozszerzenia tych parametrów poprzez dokupienie dodatkowego podajnika. Drukarka wyposażona jest w tryb cichego drukowania, charakteryzującego się bardzo niskim poborem energii.

Wielofunkcyjność DCP-8110DN sprawia, że w sposób idealny nadaje się do firm, które na co dzień wykonują wiele zaawansowanych operacji, wymagających szybkiego i sprawne działania. Niezwykła jakość, a także możliwość sprostania miesięcznym obciążeniom na poziomie nawet  50 000 stron sprawiają, że drukarka ta będzie służyła nam przez wiele lat. Z pewnością stanie na wysokości zadania w każdej sytuacji, realizując wszelkie możliwe projekty firmowe.

Odsłony: 1737


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.