Drukarka Lexmark MS810

Kategoria: Drukarki Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015 Drukuj Email

Jeżeli zależy Ci, żeby Twoja firma funkcjonowała bardzo sprawnie, nie zapomnij o profesjonalnych sprzęcie do drukowania. Warto zdawać sobie sprawę jak dużo czasu marnujemy co dzień na takie drobiazgi jak oczekiwanie na wydruk. W skali dnia ten czas może nie wydawać się wielki, za to w skali miesiąca jest to już pokaźna chwila, którą z pewnością nasi pracownicy mogliby lepiej zagospodarować. Drukarka Lexmark MS810 jest sposobem na rozwiązanie naszych problemów z organizacją czasu.

Drukarka ma pojemność sięgającą 4400 arkuszy, co umożliwia dług czas drukowania bez dokładania papieru. Drukuje aż 70 stron na minutę, a na pierwszą stronę musimy czekać jedynie 4 sekundy.

Doskonałe parametry i wyjątkowa wydajność

Prezentowany model znajdzie zastosowanie w biurach, w których liczy się każda minuta, a ponadto konieczne są wysokiej jakości wydruki. Kupując ten model możemy być pewni, że materiały drukowane przez naszą firmę są tak dobrej jakości, że spokojnie mogą być naszą wizytówką. Pomimo, że drukarka jest bardzo wydajna i będzie drukowała przez długi  czas, warto przy jej zakupie zainwestować od razu w toner do Lexmark, lub zamiennik Lexmark.

Ponadto warto zwrócić uwagę na 4,3 calowy ekran dotykowy, który bardzo ułatwia obsługę urządzenia. Ponadto drukarka oferuje możliwość druki dwustronnego, co daje duże możliwości zastosowań. Doskonałej jakości procesor i duża pamięć pozwolą na drukowanie ogromnych ilości materiałów. Toner zastosowany w tym modelu gwarantuje doskonałą jakość druku.

Odsłony: 2689


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.