Drukarka Lexmark C740

Nie ma wątpliwości co do tego, że drukarka jest potrzebna w każdym biurze. Jest to sprzęt niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania naszej firmy, dlatego jego zakup powinniśmy dokładnie przemyśleć. Zanim kupimy drukarkę zadajmy sobie pytanie co będziemy za jej pomocą drukować, a także ile materiałów będzie nam potrzebnych. Nie bez znaczenia jest także czas, który gra kluczową rolę w funkcjonowaniu firmy.

Drukarka Lexmark C740 - model dla dużego biura.

Prezentowana drukarka Lexmark to sprzęt o dużych gabarytach. Cechuje się również znaczną pojemnością, co predestynuje ją do działania w warunkach biurowych. Pojemność wejściowa drukarki to aż 4300 stron, co gwarantuje jej nieprzerwaną pracę przez długi czas. Dzięki temu modelowy drukarki nasza firma jest w stanie wydrukować nawet 10000 stron miesięcznie, co jest imponującym wynikiem. W ciągu minuty jesteśmy w stanie wydrukować 35 arkuszy, przy czym na pierwszy wydruk czekamy 9 sekund.

Drukarka posiada dwurdzeniowy procesor 800 MHz i pamięć 512 MB. Można do niej zakupić toner do Lexmark, lub zamiennik Lexmark, który również gwarantuje wysoką jakość wydruku.

Drukarka jest łatwa w obsłudze, co ma szczególnie duże znaczenie w firmach, gdzie obsługują sprzęt różne osoby, często nie znające się na tego typu urządzeniach. Drukarka jest tak zaprojektowana, żeby jej obsługa była intuicyjna. Dzięki tego typu rozwiązaniom praca z nią jest łatwa i nie zajmuje wiele czasu. Warto wspomnieć o możliwości drukowania za pomocą urządzeń mobilnych, smartfonów, czy tabletów.

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych drukarkami i urządzeniami drukującymi użytkowanymi w domach i firmach. Chcielibyśmy przybliżyć godne uwagi urządzenia dostępne na rynku i zapoznać się z opiniami ich użytkowników.

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia w użytkowaniu drukarek i chcieliby Państwo się nim podzielić z innymi - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukarkach.info