Drukarka Lexmark CX510

Kategoria: Drukarki Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015 Drukuj Email

Im większa firma, tym większe potrzeby odnośnie sprzętu drukującego. Prezentowany model sprawdzi się w biurach, które codziennie wykonują wiele wydruków. Drukarka Lexmark CX510 jest urządzeniem niezawodnym i bardzo wydajnym.

Drukarka Lexmark CX510 - duże ilości dokumentów do wydruku !

Drukarka ta drukuje 32 arkusze w ciągu jednej minuty, przy czym na pierwszy arkusz będziemy musieli zaczekać 11.5 sekundy. Przy założeniu, że drukarka będzie pracowała samodzielnie, a my w tym czasie będziemy wolni, jest to dobry wynik.

Jeżeli nasza firma drukuje duże ilości dokumentów, prezentowany model drukarki może znaleźć w niej zastosowanie. Na uwagę zasługuje tu przede wszystkim duża pojemność urządzenia. Jednorazowo możemy zapakować do niego 1450 arkuszy, co jest wygodne, ponieważ nie będziemy musieli tej czynności powtarzać co chwila. Dzięki temu podczas pracy drukarki możemy zajmować się innego rodzaju sprawami.Drukarka cechuje się ponadto dużą wydajnością. Zanim będziemy musieli kupić toner do Lexmark, albo zamiennik Lexmark, minie dużo czasu. Jest to duża oszczędność środków, które wiążą się z kosztami eksploatacji drukarki.

Model posiada dwurdzeniowy procesor 800 MHz, a także pamięć 3 GB, co pozwala na szybką i efektywną pracę.

Warto także wspomnieć o 7 calowym ekranie dotykowym, który w dużej mierze usprawnia działanie urządzenia. Intuicyjny interfejs sprawia, że obsługa drukarki jest łatwa dla każdego, niezależnie od tego, czy miał on już kontakt z podobnym sprzętem, czy też nie. Model posiada wiele przydatnych funkcji usprawniających pracę.

Odsłony: 2160


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.