Drukarka Lexmark CS510

Kategoria: Drukarki Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015 Drukuj Email

Drukarka jest niezbędnym urządzeniem w każdej firmie. To jaki sprzęt wybierzemy będzie w dużej mierze zależało do czego będziemy go wykorzystywali. Prezentowana drukarka Lexmark przeznaczona jest główne do drukowania materiałów charakteryzujących się wysoką jakością grafiki. W dzisiejszych czasach zwykłe dokumenty tekstowe przestają wystarczać. Wysokiej jakości wydruki są wizytówką naszej firmy, dlatego warto zainwestować w dobrej jakości sprzęt.

Drukarka Lexmark CS510 - co nam oferuje?

Drukarki tej serii pozwalają nam na wykonanie trzydziestu dwóch stron wysokiej jakości wydruku zawierającego grafiki w ciągu minuty. Natomiast na pierwszą stronę wydruki będziemy musieli czekać dziesięć sekund. Drukarka nie jest skomplikowana w obsłudze. W czasie drukowania możemy zajmować się innymi sprawami, a urządzenie będzie działało samo. Model posiada dwurdzeniowy procesor 800 MHz i pamięć wielkości 2,5 GB. Urządzenie posiadające takie parametry charakteryzuje się dużą sprawnością działania.

Innowacje zastosowane przez producenta to możliwość korzystania z różnego rodzaju aplikacji, które usprawniają obieg dokumentów, możliwe jest również drukowanie z urządzeń mobilnych, co jest szczególnie atrakcyjną opcją, jeżeli nasi pracownicy często znajdują się poza biurem. Nowoczesne rozwiązania i żywe kolory, które oferuje drukarka sprawiają, że znajdzie ona zastosowanie w wielu firmach o zróżnicowanych profilach. Ponadto istnieje możliwość, żeby zakupić od razu toner do Lexmark, lub też zamiennik Lexmark.

Odsłony: 2322


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.