Drukarka Lexmark CS310

Kategoria: Drukarki Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015 Drukuj Email

Są branże, które wymagają zastosowania najwyższej jakości wydruków. Najwyższą jakość określa się jednak po kolorach i jakości drukowanego obrazu. Jakość obrazu jest stawiana przed szybkością drukowania. Drukarka Lexmark  CS310 pozwala połączyć kilka elementów w jednym. Jest bardzo wydajna, daje możliwość drukowania świetnej jakości grafiki, a dodatkowo działa stosunkowo szybko biorąc pod uwagę zadania jakie przed nią stoją.

Lexmark CS310 to przede wszystkim jakość obrazu.

Proponowany model jest dedykowany przede wszystkim tym, którym zależy na wysokiej jakości grafice. Drukarka ma możliwość dokładnego odzwierciedlania kolorów, co niekiedy odgrywa kluczową rolę w naszej działalności.

Poza tym model cechuje się również doskonałymi parametrami. Mamy możliwość drukowania trzydziestu dwóch stron na minutę, a pierwszą stronę w kolorze otrzymujemy po dziewięciu sekundach. Model należy do drukarek laserowych, które przeważają nad drukarkami atramentowymi jakością otrzymywanej grafiki.

Drukarka posiada dwurdzeniowy procesor 800 MHz i pamięć 2,25GB, co sprawia, że jest ona w stanie drukować duże ilości świetnej jakości materiału. Drukarka posiada funkcję drukowania z urządzeń mobilnych, co pozwala pracownikom firmy na swobodne poruszanie się, zwiększa ich mobilność. Żeby wydrukować wartościowe materiały, nie muszą oni przebywać w biurze.

Mamy możliwość zakupić toner do Lexmark, a jeżeli nie potrzebujemy oryginalnego tonera, możemy zainwestować w tańszy zamiennik Lexmark, który charakteryzuje się również dobrą jakością.

Odsłony: 2201


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.