Drukarka HP Deskjet Ink Advantage 1015

Kategoria: Drukarki Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015 Drukuj Email

Drukarka HP Deskjet Ink Advantage 1015 umożliwia wykonanie kolorowego druku o laserowej jakości, przy jednoczesnym utrzymaniu poboru energii na bardzo niskim poziomie.

Szybka i niezwykle sprawna praca możliwa jest dzięki zastosowaniu najnowszej technologii termicznej HP Inkjet, charakteryzującej się ogromną dbałością o najmniejsze nawet szczegóły. W przeciągu jednej minuty możliwe jest wydrukowanie do 20 stron w czerni oraz do 16 stron w kolorze.

Wszelkie prace powstają w rozdzielczości od 600 x 600 dpi (czerń) do nawet 4800 x 1200 (kolor, przy wykorzystaniu wybranych papierów fotograficznych HP). Toner do drukarki występuje w odmianie kolorowej i czarnej.

Normatywny, zalecany cykl pracy miesięcznej wynosi do 1000 stron w formacie A4. Urządzenie wyposażone zostało w podajnik na 60 arkuszy i 5 kopert. Obsługiwany jest papier do broszur, do drukarek atramentowych, zwykły, fotograficzny, a także koperty, etykiety i karty okolicznościowe. Drukarka posiada wbudowaną pamięć RAM, dzięki czemu wszelkie operacje wykonywane są bardzo krótkim czasie.

Zarządzanie procesami drukowania, a także analiza stanu drukarki i poziomu, jakim aktualnie dysponuje toner do drukarki, odbywa się z pośrednictwem komputera osobistego, funkcjonującego na podstawie systemu operacyjnego Microsoft Windows 8, 7, Vista bądź XP, a także Macintosh OS X v10.6, Lion i Mountain Lion.

Niewielkie rozmiary i atrakcyjna cena HP Deskjet Ink Advantage 1015 sprawiają, ze idealnie nadaje się ona do użytku domowego, a także na potrzeby niewielkich grup, które cenią sobie jednocześnie jakość utrzymaną na odpowiednim poziomie. Oszczędność energii sprawia natomiast, że zdecydowanie redukowane są koszty jej eksploatacji.

Odsłony: 2049


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.