Drukarka HP Officejet Pro 6230

Kategoria: Drukarki Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015 Drukuj Email

Drukarka HP Officejet Pro 6230 ePrinter działa w oparciu o technologię termiczną HP Inkjet, zapewniającą wysokiej jakości wydruki kolorowe.

Charakteryzuje się szybką pracą, uzyskiwaną poprzez druk 29 stron w czerni i 24 w kolorze w przeciągu jednej minuty, a także możliwość realizacji automatycznego druku dwustronnego. Rozdzielczość w obu przypadkach osiąga maksymalną wartość do 600 x 1200 dpi. Toner do drukarki występuje w czterech odcieniach: czarnym, błękitnym, purpurowym i żółtym.

Urządzenie pracuje w oparciu o wbudowany wyświetlacz, interfejs Ethernet umożliwiający udostępnianie drukarki, a także sieć Wi-Fi. Za sprawą aplikacji HP ePrint i Apple AirPrint, a także certyfikatu Morpia możliwe jest również sterowanie procesami drukowania za pośrednictwem urządzeń mobilnych, funkcjonujących w oparciu o systemy Android i iOS. W przypadku komputerów osobistych, obsługiwane jest oprogramowanie z rodziny Microsoft Windows, Macintosh oraz Linux.

Za realizację wszystkich działań odpowiada niezwykle wydajny procesor o prędkości 500 MHz oraz 256 MB wbudowanej pamięci RAM. Dodatkowo istnieje możliwość zainstalowania do 128 MB pamięci DDR3, 2 KB pamięci EEPROM oraz do 128 MB SPI Flash.

Szerokie możliwości przy jednoczesnym utrzymaniu niskiego poziomu poboru energii pozwalają drukarce na długotrwałą pracę, bez jakichkolwiek strat jakościowych. Do tego wszystkiego dochodzi bardzo wydajny i nowoczesnych toner do zadań specjalnych, utrzymujący najwyższą jakość wydruku.

Wszelkie dokumenty, a także niezwykle zaawansowane projekty graficzne zostają przełożone na papier niezwykle dokładnie, z utrzymaniem odpowiedniej wyrazistości.

Odsłony: 1995


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.