Drukarka Lexmark MS310

Kategoria: Drukarki Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015 Drukuj Email

Drukarka laserowa Lexmark MS310 doskonale trafia w potrzeby niewielkich firm. Jest niewielka, ale za to bardzo wydajna.

Drukarka tej firmy jest kompaktową drukarką laserową o dużej wydajności. Sprawdzi się dobrze zarówno w wyposażeniu domowym, jak i na użytek niewielkich firm, lub też niewielkich grup w obrębie dużych korporacji. Drukarka laserowa gwarantuje dobrą jakość grafiki. Jeżeli więc zależy nam na tym aspekcie wydruków, warto jest wziąć ten model pod uwagę. 

Drukarka drukuje pierwszą stronę w około 6,5 sekundy, a następnie jest w stanie wydrukować 40 stron na minutę. Oferowany model posiada dwurdzeniowy procesor 800 MHz, a także pamięć wynoszącą 256 MB. Są to parametry, które wystarczą, żeby poradzić sobie ze stosunkowo dużą ilością złożonych dokumentów. Prezentowana drukarka posiada pojemność 850 arkuszy, a jej wydajność pozwala na długi czas drukowania bez konieczności wykonywania wszelkich innych dodatkowych czynności.

Wydruki mogą być zarówno czarno - białe, jak i kolorowe.Dostępna jest opcja drukowania poufnego. Dodatkową inwestycją przy zakupie tego rodzaju drukarki będzie toner do Lexmark, a jeżeli chcemy zaoszczędzić na drukowaniu możemy zamiast oryginalnego tonera zainwestować w zamiennik Lexmark, który również umożliwia wydruki dobrej jakości.

Drukarka powinna być dostosowana swoimi parametrami do potrzeb osób, które będą z niej korzystały. Wybierając odpowiedni model należy mieć na względzie przede wszystkim oczekiwania konkretnej grupy odbiorców.

Odsłony: 2282


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.