Drukarka HP Officejet Pro 8100

Kategoria: Drukarki Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015 Drukuj Email

Drukarka HP Officejet Pro 8100 zapewnia wysokiej jakości druk w kolorze i czerni, który jest odporny na blaknięcie, wodę i markery. Prędkość drukowania wynosi do 20 stron na minutę w czerni i do 16 w kolorze.

W przypadku realizowania druku monochromatycznego, maksymalna rozdzielczość może osiągnąć wartość do 1200 x 600 dpi, natomiast w przypadku druku kolorowego waha się ona od 1200 x 1200 dpi do 4800 x 1200 dpi (uzyskiwana jest przy wykorzystaniu papieru HP Advanced Photo).

Toner do drukarki występuję w czterech odsłonach: czarnej, błękitnej, purpurowej i żółtej. Zapewniają one wysokiej jakości druk dzięki użyciu technologii termicznej HP Inkjet, przy jednoczesnym ograniczeniu poboru energii. Wygodna praca jest także możliwa dzięki przestronnemu podajnikowi, mogącemu pomieścić do 250 arkuszy papieru i do 30 kopert.

Sterowanie drukarko odbywać się może poprzez wbudowany wyświetlacz, serwery wewnętrzne Jetdirect,  serwer bezprzewodowy, a także za pośrednictwem Wi-Fi oraz urządzeń mobilnych, takich jak telefony komórkowe czy tablety.

Urządzenie zostało wyposażone w bardzo wydajny procesor o prędkości 360 MHz oraz 128 MB wbudowanej pamięci RAM DDR3. Współpracuje z komputerami osobistymi, funkcjonującymi w oparciu o systemy z rodziny Microsoft Windows, Macintosh oraz Linux.

Możliwość zarządzania pracą drukarki za pośrednictwem sieci bezprzewodowej, wysokiej jakości toner do realizacji zaawansowanych wydruków, a także zastosowanie najnowszych technologii sprawiają, że HP Officejet Pro 8100 ePrinter jest idealnym wyborem dla nowoczesnych, nastawionych na innowacyjną pracę firm.

W urządzeniu stosowane są jednocześnie 4 wkłady z atramentem w kolorach: Czarnym, Cyan, Magenta oraz Magenta. Tusze te występują w dwóch pojemościach: standardowej oznaczone jako HP 950 - tusz czarny, HP 351 -tusze Cyan, Magenta, Yellow oraz o zwiększonej pojemności: HP 350XL oraz HP 351XL.Tusze do HP OfficeJet Pro 8100 dostępne są zarówno jako oryginalne produkty HP oraz jako zamienniki.

Odsłony: 1988


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.