Drukarka HP LaserJet P2035

Kategoria: Drukarki Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015 Drukuj Email

Laserowa drukarka HP LaserJet P2035 zapewnia wydajny druk monochromatyczny o prędkości do 30 stron w przeciągu jednej minuty. Wyposażona jest w procesor o częstotliwości 266 MHz oraz 16 MB wbudowanej pamięci RAM. Podłączenie do komputera może zostać zrealizowane za pomocą portu USB 2.0 bądź portu równoległego.

Rozdzielczość druku waha się od 600 x 600 dpi do 1200 dpi, z  wykorzystaniem nowoczesnej technologii HP FastRes 1200. Łatwa instalacja, a także toner do drukarki umożliwiają rozpoczęcie pracy bezpośrednio po podłączeniu.

Urządzenie zostało wyposażone w standardowy podajnik na 250 arkuszy, podajnik uniwersalny, mogący pomieść 50 arkuszy oraz w odbiornik na koperty, w którym zmieści się pięć z nich. Drukarka może pracować na papierze o formatach: A4, A5, A6, B5, C5, DL. Dołączony toner do zestawu jest w tanie wydrukować nawet do 1000 stron.

Model LaserJet P2035 współpracuje z komputerami osobistymi, funkcjonującymi w oparciu o systemy operacyjne z rodziny Windows, Macintosh oraz Linux. Z poziomu komputera możliwe jest sterowanie operacjami drukowania, a także analiza stanu urządzenia oraz poziomu wykorzystania tonera.

Kompaktowe rozmiary i szybkie działanie - to wszystko, czego potrzebują niewielkie grupy bądź użytkownicy indywidualni. Przedstawiony model gwarantuje do tego niezwykle energooszczędny tryb pracy, dzięki któremu rachunki za energię zostają zdecydowanie zredukowane.

Do tego wszystkiego dochodzi również odpowiednia wytrzymałość oraz solidność działania, przez co drukarka może służyć przez wiele lat. Jeżeli cenisz sobie dobrej jakości wydruki, to urządzenie jest dla Ciebie odpowiednie.

W drukarce tej stosuje się tonery oznaczone jako CE505A umożliwiające wydrukowanie 2.300 stron. Na rynku oprócz oczywiście tonerów oferowanych przez Producenta drukarek - dostępne są także tonery alternatywne. I tak dobrej jakości zamiennik CE505A może być tańszy niemal pięciokrotnie od toneru oryginalnego a w większości wypadków użytkownik i tak nie zauważy różnicy w jakości wydruków.

Odsłony: 2297


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.