Drukarka HP LaserJet Pro P1102

Kategoria: Drukarki Opublikowano: czwartek, 08, październik 2015 Drukuj Email

Bardzo popularna w domach i biurach monochromatyczna drukarka HP LaserJet Pro P1102 korzysta z technologii laserowej, dzięki której jest w stanie wydrukować do 18 stron na minutę. Pierwsza strona jest drukowana w czasie mniejszym niż 8,5 sekundy od jego włączenia. Maksymalne obciążenie drukarki zalecane przed producenta wynosi do 5000 stron wydruków miesięcznie.

Wydruki tworzone są w rozdzielczość 600 x 600 dpi lub 1200 dpi (przy użyciu technologii HP FastRes 1200). Załączony w zestawie toner do drukarki pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie pracy po podłączeniu urządzenia.

Urządzenie wyposażone jest w procesor o prędkości 266 MHz oraz 2 MB wbudowanej pamięci RAM. Wbudowany został także jeden port USB 2.0 Hi-speed. Sprawność energetyczna zapewniana jest za sprawą posiadanego przez drukarkę certyfikatu ENERGY STAR. Sterowanie urządzeniem, a także procesami drukowania może odbywać się z poziomu komputera funkcjonującego na bazie systemów operacyjnych z rodziny Windows (XP lub nowsze), Macintosh - OS X v10.4, v10.5, v10 bądź Linux.

W zestawie z nowo zakupioną drukarką LaserJet Pro P1102 znajduje się toner do natychmiastowego użytku, będący w stanie wydrukować do 700 stron, a także płyta CD z odpowiednim oprogramowaniem, dzięki któremu możliwa jest obsługa urządzenia. W trakcie eksploatacji w drukarce wymienia się tylko toner. W urządzeniu stosowany jest toner oznaczony jako HP 85A i posiadający kod producenta CE285A o wydajności 1.600 stron.

Niezwykle wygodny i intuicyjny panel użytkownika zapewnia bezproblemową obsługę wszelkich wykonywanych prac. Kompaktowa budowa, a także specjalny system zapewniający energooszczędność pozwalają drukarce realizować zaawansowane zadania bez konieczności poboru sporej ilości energii. Wszystko to sprawia, że bardzo dobrze sprawdzi się zarówno podczas użytku czystko domowego, jak i w ramach działalności biurowej.

Bardzo dobrą wiadomością dla użytkowników tej drukarki powinien być fakt, iż do tego urządzenia dostępne są bardzo dobre, niezawodne i przede wszystkim TANIE zamienniki. Godny polecenia toner do HP P1102 - zamiennik marki JetWorld o wydajności 3.100 stron - czyli niemal dwa razy większej wydajności niż toneru oferowanego przez Producenta drukarki w dobrych sklepach internetowych jest do nabycia w cenie 6.5 raza NIŻSZEJ niż ww. produkt Producenta drukarki ! Cóż, chyba nic już tutaj nie ma do dodania.


Polecany dobry sklep internetowy oferujący tonery do ww. drukarki:

Odsłony: 4183


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.